Wpis z mikrobloga

Mirki mam #mieszkanie do #wynajem we #wroclaw jako przyszłu były lokator.
Przechodzę na swoje i jest fajna opcja dla pary + znajomej/go przy skrzyżowaniu Grabiszyńskiej/Zaporowskiej od końca grudnia. Więc można się wprowadzać od stycznia 2018

Z właścicielem miałem gentlemańską umowę że wyprowadzamy się z końcem stycznia. Jednak remont skończył się szybciej i lekka zmiana planów. Chcąc być fair wobec właściciela chciałbym znaleźć mu najemców a z racji tego że jest to naprawdę spoko cena/lokalizacja/mieszkanie daję ogłoszenie dla Mirków i Mirabelek.

Opłaty:
-1k dla właściciela
-~470 zł za czynsz do spółdzielni
~25 zł gaz
~115 z k prąd (mój komp chodzi 24/7 przy poborze 250-300W)

Okna PCV, w zimie mega ciepło (ogrzewanie centralne ze spółdzielni)
Ściany grube, sąsiadów nie słychać i można posiedzieć przy muzyce ze znajomymi nikomu nie przeszkadzając.

Jeśli macie samochody to do godziny 19 spokojnie można zaparkować pod klatką, tak że widać samochód z okna. Ja czasami wracam w środku nocy i muszę zostawić 300 metrów od klatki.

Do przystanku Gabiszyńska jest ok 4 min piechotą (dwa zielone światła do pokonania)

Układ funkcjonalny:
1. Korytarz z którego wchodzisz do pokoju nr 1, do pokoju nr 2, do łazienki, do kuchni. Nikt nikomu nie przeszkadza.
2. Na szybko zrobiłem pomiar:
-pokój duży 24 m2
-korytarz 4 m2
-łazienka 3 m2
-kuchnia 4,5 m2
-pokój mały - nie wiem bo koleżanka śpi
3. Ogrzewanie i woda jest w czynszu, prąd podałem, opłatę dla właściciela i gaz również. Internet trzeba sobie doliczyć. Mandatu za zakłócanie ciszy nocnej przez 3 lata też nie dostałem :)
Ogólnie zrzucamy się po ok 510 - 520 zł + ja dopłacam za prąd za mój komputer.
  • 20