Wpis z mikrobloga

#godelpoleca #muzycznygownowpis #rap #czarnuszyrap #hiphop

BROCKHAMPTON - BOOGIE

MAM duży PROBLEM brokhamptonem. bo te wszystkie saturationy łyka się bez popijania, krzywienia ryja, na raz, jak giebla w gimnazjum. a takie wałki jak ten to po prostu łzy w oczach. ktoś przypomniał o co w tym wszystkim chodzi. znowu zjedli karalucha na teledysku, rzygali po trawnikach. a ja znowu chce być postacią z kreskówki w długich skarpetkach i czerownych pumach i bluzie adidas original. ale... całościowo nie trzymają poziomu te krążki niestety, ale rozumiem ambicje.

piękne jest to, że ja sobie zrobie z I - II - III mojego własnego saturatora, składankę ulubionych tracków, spacer po czarnych rewirach i będę spijał to wszystko w szklanych butelkach, przez słomkę, elo !
  • 8
@KurtGodel: Mam z nimi podobny problem, ale ja poniekąd tłumaczę się tym, że na hh specjalnie się nie znam. Nie mniej patrząc na odbiór tych albumów i fakt, że zostały one wydane na przestrzeni kilku miesięcy, to nie pozostaje nic innego, jak tylko z szacunkiem schylić głowę.
@KurtGodel Malo jest płyt, które trzymają bardzo wysoki poziom od początku do końca, ale nie wydaje mi się żeby Brockhampton byli dalecy od tego. Są słabsze kawałki jak dla mnie, ale ja na każdej płycie (nawet moich ulubionych) takie znajduje. Jeśli wejdziesz na hhh w komentarze pod każdym SATURATION zauważysz, że są kawałki które podobają się każdemu jak chociażby GOLD, ale i takie co podobają się mniejszości.. Jednak zawsze każdy kawałek znajduje