Wpis z mikrobloga

@LubieBycZabijana: Ja odmowe rozumiem następująco: są dwie sciezki wystepowania o socjala. W jednej podaje sie dochody rodziny aby wykazac ze faktycznie jest sie ubogim. W drugim, mozna nie podac dochodow rodziny i deklaruje sie ze czlowiek sam sie utrzymuje. Oczywiscie druga sciezka bylaby 100% przepustką dla wszystkich do socjala, zatem wymyslono, ze potwierdzeniem takiego stanu rzeczy sa pity jako dowod zatrudnienia. Ustalono tez minimalna kwote jaka powinien zarabiac student aby przezyc.
@LubieBycZabijana: kolega @raffi74 cię wyjaśnił. Można się rozejść

Chciałaś złożyć wniosek bez podawania dochodów. Ciekawe czemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W regulaminie jest jednak zapis, że można tak zrobić, deklarując swoją samodzielność finansową. Ustalono jednak "próg biedy". Skoro go nie osiągasz to wychodzą z założenia, że ktoś musi ci pomagać.

Zresztą ja też nie wierzę, że utrzymujesz się wyłącznie za 750 BRUTTO.

Jeśli jest inaczej to wykaż
@raffi74 o to też się dopytałam i jak nie mam jak wykazać, że dziadkowie mi do ręki dają pieniądze to oni tego nie wezmą pod uwagę. Ale ogólnie już mam kilka rozwiązań, po nowym roku powinnam wiedzieć.
@Pjongjanska_ferma_zolwi ale ja nie chcę żadnego wykop effect XD biorą pod uwagę tylko i wyłącznie dochody z tamtego roku, a wtedy nie pracowałam i dostałam rentę rodzinną od października. Więc liczą tylko 3 miesiące i dlatego wychodzi tak mało. Teraz pracuje normalnie i dopiero przy odwołaniu to biorą pod uwagę.
@Walkiria81 ale gdzie tutaj widzisz brak czytania ze zrozumieniem? Jasno jest napisane, że nie dostałam stypendium, bo miałam dochód miesięczny 750 zł, a wymagane jest 930 zł. Resztę wymogów spełniłam poza tym jednym. Więc nie wiem wiem skąd te oskarżenia. :)