Wpis z mikrobloga

  • 0
@graf_zero zgadzam się całkowicie. Nie będę jednak oszukiwał, że mi zależy na czymś więcej. Po prostu zwykła znajoma ze studiów. Widać chęć utrzymywania normalnego kontaktu jest jej obcy. Jeśli ona postrzega to jak jakieś zaloty to trudno. Napisałem prawdę, że może się sama odezwać jeśli ma ochotę. Skoro nie to trudno ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@graf_zero: Ty ziomuniu tak na serio? Gość ma się dwoić i troić i bawić w bajkopisarza dlatego, żeby jakaś Karyna nie oceniła go źle? Miejże Ty jakąkolwiek godność i zasady bo bez kręgosłupa każda Cię złamie.

Wyłączając ONSy - nie sztuka związek zainicjować tylko go utrzymać.

Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
@chrominancja: o kurde, emulacje woman logic masz nieprzeciętną. Wpis to był jakbym widział tekst od mojej byłej jak zresztą kilku kolegów tu, a to co napisałeś to jakbym czytał jej wyjaśnienia. RAK
  • Odpowiedz
"Też możesz się zawsze odezwać"

i

"czyli tylko ja mam zaczynać rozmowę"

NIGDY czegoś takiego nie piszesz!!!


@graf_zero: Właśnie powinno się coś takiego pisać. Mimo że mamy 2017 rok, niektóre dziewczyny są przekonane, że to tylko facet powinien się starać, pokazywać zainteresowanie i pisać jako pierwszy. Trzeba jakoś zlikwidować w nich te księżniczki. No i szczerość i pisanie wprost też są ważne.
  • Odpowiedz
No i szczerość i pisanie wprost też są ważne.


@choochoomotherfucker: Zgoda. Ale nie na etapie uwodzenia (choć o tym nie było mowy w historii opisanej w tym wykopie).

Mimo że mamy 2017 rok, niektóre dziewczyny są przekonane, że to tylko facet powinien się starać, pokazywać zainteresowanie i pisać jako
  • Odpowiedz
Skąd wy wszyscy bierzecie te różowe? Przez lata trafiły mi się jebnięte, ale to zdecydowanie mniejszość w porównaniu z normalnymi. Jak tak przeglądam mirko, to czasem mam wrażenie, że żyję w innym wymiarze, bo w mirko świecie występują jedynie stuleje i jebnięte laski ¯_(ツ)_/¯


@HolyToiletPaper: o normalnych sie nie mowi, bo po co, jak to normalne? wlasnie takie przypadki sa smieszne i publikowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@graf_zero: przeraża mnie, że żyję pośród tak fałszywych ludzi.

w życiu nie czytałem większego gówna pt."Jak stracić resztki godności osobistej"

Skoro tępa p---a nie wie, że do tanga trzeba dwojga i o relację muszą zabiegać obie strony to znaczy, że nie jest tego warta.

  • Odpowiedz
@graf_zero: Masz rację, tylko widzę że inni komentujący jeszcze niewprawieni w bojach, wierzą w grę tylko i wyłącznie w otwarte karty.
To w sumie dobra analogia - nie chodzi tu o to, żeby jawnie okłamywać koleżankę, tylko odpowiedzieć czymś bardziej finezyjnym niż rozżalonym, zranionym miśkiem :) Jeśli mówimy o uwodzeniu no to jest najgorsza metoda
  • Odpowiedz