Wpis z mikrobloga

@murdoc: 29 lat własna działalność gospodarcza, po prostu portfele wypchane gównem to przerost formy nad treścią, a drobniaki jakie mi się potem nagromadzą regularnie wymieniam w pracy na grubsze ( bo nie dość że ich tam zawsze brak, to mi się nie chce łazić z żelastwem )
  • Odpowiedz
@b4rnab4 przywiazywanie się do rzeczy to jedno, ale ten portfel wygląda zwyczajnie niechlujnie. A mężczyznę rozpoznaje się po dodatkach, protip- różowe to lubią. Jeszcze mi pokaż że chodzisz w uje..ch najeczkach które lata świetności mają za sobą i kiedyś były białe, a wszystko będę o Tobie wiedział. Wybacz, taka prawda. Mężczyznę poznaje się trochę po detalach a różowe mają do tego oko.
  • Odpowiedz
Skoro jeszcze nikt tego nie zrobił: OP zrobił zdjęcie starego portfela z czasów młodości (nawet wsadził jedną visę do środka, żeby wyglądało realnie). Pyta nas rzekomo o zdanie, ale jednak wcale go to nie interesuje, bo chce tylko trollować. Dodatkowo śmieje się z większości mężczyzn (posiadaczy skórzanych portfeli) i nazywa pogardliwie elegancikami. Jakieś pytania?
s.....3 - Skoro jeszcze nikt tego nie zrobił: OP zrobił zdjęcie starego portfela z cz...

źródło: comment_7j0ZjmfkbRavI5tGZZoautXhnGM07ZXe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@b4rnab4: w podartej koszuli też byś poszedł na spotkanie z różowym bo się przyzwyczaiłeś do takiej koszuli ? Trzeba szanować swoje rzeczy, lepiej wymień portfel
  • Odpowiedz
Szkoda też mi wydawać na to 50-60 zł,


@b4rnab4:Cebula (Allium cepa L.) – zwyczajowa nazwa warzywa należącego do rodziny amarylkowatych. Prawidłowa nazwa botaniczna to czosnek cebula, jest to bowiem gatunek należący do rodzaju czosnek. W użyciu jest jednak głównie nazwa cebula. Inne używane nazwy to: cebula ogrodowa, cebula zwyczajna, dymka, skulibaba.
  • Odpowiedz