Wpis z mikrobloga

@Adara wobec tego jesteś egocentryczką i brakuje Ci ogólnopoglądu. Ja zanim zdyskwalifikuje jakąkolwiek osobę staram się z nią pogadać, zrozumieć jej punkt widzenia. Wiem że ciężko Ci gadać z kimś, kto się z Tobą nie zgadza ale uwierz mam w dupie to kim jesteś i odnoszę wrażenie że wyżej srasz niż dupę masz. Szanowna Pani skreśla wszystkich o odmiennych poglądach .
I jeszcze jedno. Dyskwalifikowac to możesz sobie kolegów. Ja mam kobietę
@Adara: mój ulubiony typ wykopka xD szkoda, że jest tutaj takich dość sporo i napędzają swoją frustrację i dalej obrażają bogu ducha winnych ludzi. Ale przeważnie kończą takie jednostki wieszając się w samotności na żyrandolu, tylko czekać
@dziaru stary tu chodzi o elementarną kulturę. Chciałem przeanalizować jego wypowiedzi, przegadać co jest w nich źle a w czym jest ziarnko prawdy. Nie będę akceptował jednak tego gdy ktoś leje mi na sam start kupe rzygow na ryj.
@Adara:

załóżcie klub "nie ruchamy dlatego obrażamy"


tak tak takie komentarze na pewno sprawią że ten typ przestanie pisać takie komentarze, trol, czy nie xD to na pewno polepszy sytuacje na wykopie. Same nakręcacie takimi komentarzami >stuleje >prawiczki >nie ruchacie - tę karuzele gówna, a jesli serio czujecie sie zagrożone czy coś to zgłaszajcie takie komentarze, a nawet w ostateczności dzwońcie na pały - serio polecam - albo gdzieś indziej to
@pitcairn1987 tak. Zapytam Mirku, jak myślisz - który więcej rucha - zły Pan gardzacy kobietami czy przytulasek prawiacy im komplementy? Odpowiedź bywa zadziwiająca. W sumie nie ważne. Jutro odpisze bo wypiłem trochę. BTW, czy naprawdę myślisz że wszystkie kobiety mają złote serca i nie są szlaufami ani materialistkami? Cześć z nich nie jest a część jest
@Adara wczoraj coś widziałem jeden już hejtujacy wpis i komentarze z oryginalnego, pod zdjęciem z dziewczyną w kokardki, ale żadnego nie mogę znaleźć :/