Wpis z mikrobloga

sorry panowie symetryści,


@rineo: Jacy symetryści? Przecież Lis czy Kraśko kłamią o wiele bardziej ordynarnie niż jakikolwiek pisowski propagandzista. Tu nie ma żadnej symetrii!
  • Odpowiedz
No nieźle xD

@CoNajmniej4Znaki: to, że nie jesteś świadom zmian wprowadzanych przez pisowskich uzurpatorów nie zmienia faktu ich wprowadzenia. Ignorantia iuris nocet.

Przecież Lis czy Kraśko kłamią o wiele bardziej ordynarnie niż jakikolwiek pisowski propagandzista

@kontonr77: nie. #paskigrozy widział? To niech nie kłamie bezczelnie.
  • Odpowiedz
Szkoda mi zarówno Orłosia jak i Manna - to są naprawdę dobrzy dziennikarze i teraz się marnują na reklamach i gównoprogramach, ale zauważ jedną rzecz - Kraśko dostał ciepłą posadkę w tvn, Orłoś i Mann nie - wniosek nasuwa się sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ostatnie zdanie kieruję też do @FlasH:


@blogger: O to mi chodziło. Jaki wniosek się nasuwa?
  • Odpowiedz
@FlasH: taki że Kraśko nie ma problemu z byciem subiektywnym i dopasowuje się do nurtu anty pis - Mann i Orłoś być może chcieli pozostać obiektywni i dlatego nie przeszli, lub ich nie wzięli do tej stacji - która jak wiadomo jest pro PO.
  • Odpowiedz
@blogger: Kraśko prowadzi telewizję śniadaniową! Jestem pewien, że była to dla niego niełatwa decyzja.

A Orłoś, przeszedł do WP... W oczach otumanionych propagandą prawicowców, Wirtualna Polska jest jednym z najbardziej antypolskich portali - zaraz po Wyborczej i TVN i onecie.
Czy twoim zdaniem WP jest obiektywna?

Mann ciągle pracuje w Trójce.
  • Odpowiedz
Pomiędzy stronniczością, a otwartym łgarstwem i szyciem ku chwale Partii jest przepaść.

przepaść

P R Z E P A Ś Ć

xD
@rineo: typ regularnie się pojawił na protestach antyrządowych gdzie kipiał jadem i furią, a w kampanii prezydenckiej ŚWIADOMIE (bo nie wierzę, że był takim debilem, że nie sprawdził czy to fejk) wespół z Karolakiem oczerniał córkę Dudy na wizji.
S T R O N N I C Z O
  • Odpowiedz
@sielkunczik: patrz tu i tu, bo nie chce mi się powtarzać.

oczerniał córkę Dudy

Co następnie odszczekiwał i za co przepraszał - widziałeś gdzieś jakieś przeprosiny za ciągły, codzienny, nieprzerwany potok bluzgów, oszczerstw, insynuacji, kłamstw i manipulacji wylewający się z TVPiS?


w jaki sposób głupie paski TVP mają świadczyć o obiektywności Lisa

@kontonr77: ja też nie wiem, zwłaszcza że nigdzie nic takiego nie napisałem. Wręcz przeciwnie: wprost nazywałem go
  • Odpowiedz
Który z protestów był antyrządowy?


@FlasH: każdy, a co może nie był? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co następnie odszczekiwał i za co przepraszał


@rineo: nie no jak odszczekał to nie ma sprawy. Znalazł jeden prosty sposób na kłamanie [ZOBACZ JAK]
  • Odpowiedz
nie no jak odszczekał to nie ma sprawy

@sielkunczik: kolejny niekumaty :/ Napisałem coś takiego? Napisałem, że to było w porządku, nie ma sprawy, dajcie więcej? Nie, wręcz przeciwnie: krytykowałem Lisa za tę chamówę.
  • Odpowiedz
a ty jesteś bardzo kumaty

@sielkunczik: wystarczająco by dostrzec różnicę między stronniczym pseudodziennikarzem, a jawnymi propagandzistami, którzy nawet nie próbują udawać.

Twoim zdaniem jest przepaść miedzy Holecką a Lisem, a moim nie ma żadnej różnicy.

Jedną ewidentną wskazałem tutaj: Lis za oszczerstwo przepraszał, podczas gdy pisowscy funkcjonariusze dzień w dzień jadą maratonem oszczerstw, kłamstw, manipulacji, etc. i nawet nie mrugną. TVPiS to kompletnie nowy poziom, absolutna deklasacja wszelkiego pseudodziennikarstwa znanego
r.....o - >a ty jesteś bardzo kumaty
@sielkunczik: wystarczająco by dostrzec różnicę...

źródło: comment_3aD4XM9UHOBIG4KWxO2apQ4wKlfbOGoa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sielkunczik: ja też. Nie zmienia to tego że w ogóle były, a oszczerstwo zostało odszczekane, podczas gdy rządowa szczujnia nawet nie udaje i sprostowaniami się nie kala. M.in. dlatego jest to zupełnie nowa "jakość" i nie ma mowy o jakiejkolwiek symetrii: to grypa vs ebola.
  • Odpowiedz