Wpis z mikrobloga

@mirkobogdan: @blogger: sorry panowie symetryści, ale żaden stronniczy Lis czy Kraśko nawet nie zbliżyli się do poziomu jawnych funkcjonariuszych propagandowych. Pomiędzy stronniczością, a otwartym łgarstwem i szyciem ku chwale Partii jest przepaść.
  • Odpowiedz
@rineo: ja tam ich wrzucam do jednego wora, bo dziennikarstwo powinno być obiektywne a nie narzucać poglądy, więc nie wybielaj lisa bo on tak samo jak reszta jest nic nie wart jako dziennikarz.
  • Odpowiedz
@FlasH: uffff już się bałem że - w takim razie spoko, lisa można oglądać bez przeszkód, skoro tylko jeden na trzy jego materiały jest nieobiektywny xD
Holecka, Kraśko, Adamczyk i Lis powinni dostać karę za manipulację i tyle.
  • Odpowiedz
@FlasH: Bogusław Wołoszański, Maciej Orłoś, Wojciech Mann i jeszcze by się pewnie wielu znalazło - każdy ma jakieś poglądy, ale można je na antenie zachować dla siebie
  • Odpowiedz
ja tam ich wrzucam do jednego wora

@blogger: co jest absurdalne, bo poziomu ich działań nie da się porównywać - TVPiS siermiężną propagandą przebiła wszystko znane z III RP. To tak jakbyś chciał "wrzucać do jednego wora" grypę i HIV, że niby to i to choroba.

Powiedzieć o lisie że jest stronniczy, to jakby nic nie powiedzieć

nie wybielaj lisa bo on tak samo jak reszta jest nic nie wart jako
  • Odpowiedz
@rineo: nope - Lis to po prostu inna liga propagandy, szczekaczki z wiadomości mu nie dorównują poziomem i dlatego masz takie wrażenie - on po prostu robi to samo co tamci, tylko nieco subtelniej. bo ma innych słuchaczy - którzy myślą że nie dadzą się tak łatwo zmanipulować.
Swoją drogą kiedyś lubiłem Lisa, ale od czasów gdy jego jedynym programem jest - PIS jest zły a PO dobre, to kolesia mi
  • Odpowiedz
@rineo: po prostu tamci przekroczyli pewną granicę, PIS jest w tym ostatnio coraz lepszy, i nie mówię tu tylko o wojnie informacyjnej a o ciągłym przejmowaniu kolejnych stołków, często z pominięciem prawa.
  • Odpowiedz
@blogger:

Bogusław Wołoszański,

Tu niestety nie znalazłem nic w temacie

Maciej Orłoś,

"nie przyszło mi do głowy, że kiedykolwiek w wolnej Polsce w telewizji publicznej zobaczę tak ordynarną propagandę"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22234818,maciej-orlos.html

Wojciech Mann

"Natomiast silna pozycja Trójki powinna dać decydentom do myślenia. To jest radio dla ludzi, nie dla partyjnej propagandy. Jest już sporo anten propagandowych: TVP1, 2, TVP Info, Jedynka. "

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/wojciech-mann-ostro-o-posle-pis-i-sytuacji-w-trojce/r9r9j5e

Tak. Twoje autorytety dziennikarskie mówią wprost - TVP i
  • Odpowiedz
po prostu tamci przekroczyli pewną granicę

@blogger: owszem: nigdy wcześniej w III RP nie mieliśmy do czynienia z tak otwartą propagandą.

ciągłym przejmowaniu kolejnych stołków, często z pominięciem prawa.

Nie sądzisz, że symetryści opowiadający a bo za PO pośrednio przykładają do tego rękę poprzez rozmywanie odpowiedzialności i pomniejszanie rangi/skali tego co się dzieje? Działania pisowskich uzurpatorów są bezprecedensowe, za rok-dwa może być już za późno na choćby w-miarę-demokratyczną walkę z tym
  • Odpowiedz
@FlasH: mówią - ale dopiero po tym jak odeszli (a raczej ich pis #!$%@?ło), mimo to gdy byli na antenie to tematy polityczne ograniczali praktycznie do zera (być może dlatego że byli obiektywni zostali wyrzuceni lub sami odeszli?) i właśnie za to ich szanuję.
  • Odpowiedz