Wpis z mikrobloga

@Veigar: ktoś gdzieś go wybiela, napisałem gdzieś, że to świetny dziennikarz, którego szanuję i popieram? Nie bardzo, za to przez cały wątek przewija się usprawiedliwianie pisowskiej szczujni (uzasadnienie tak mocnego słowa na ww. zestawieniu pasków grozy) tym, że Lis ponoć cośtam gdzieśtam.
  • Odpowiedz
@bykubyk: Czy dlatego że mam inne zdanie i jadę równo po wszystkich a nie tylko po PIS oznacza że jestem propagandystą?
Temat jest luźny i nikt nie wrzucał tutaj wypowiedzi żadnego z "redaktorow" więc w czym masz problem? Jeśli natomiast chcesz jego cytatów to wystarczy że wyjdziesz na jego Twittera, tam jest tego od groma.
  • Odpowiedz
@Pomeranian: pfffft - i kto tu ocenia ludzi wcale ich nie znając co?
wytykasz innym to czy mogą to robić, samej robiąc dokładnie to samo. Nie jesteś przypadkiem pseudo inteligentną hipokrytką?
btw wyzywanie innych od tępaków świadczy o własnej biedzie umysłowej.
  • Odpowiedz
Czy dlatego że mam inne zdanie i jadę równo po wszystkich a nie tylko po PIS oznacza że jestem propagandystą?

@blogger: jak już napisałem wyżej pośrednio przyczyniasz się do eskalacji ich działań, symetryzmem zmniejszając ich rangę i skalę: nie ma co się przejmować, Lis też jest stronniczy. Traktując ebolę identycznie jak grypę (to i to choroba) działasz na korzyść eboli, ułatwiając jej rozprzestrzenianie i utrudniając eliminację. Comprende?

lisa nie oglądałeś lub nie czytałeś (...)

@Mihau88: weźże zapoznaj się z wątkiem do którego wchodzisz, bo jesteś już chyba szóstą osobą z tym samym "argumentem" i naprawdę nie
  • Odpowiedz
@rineo:

szczujnia na usługach Partii w agresji swojej propagandy przebija nawet Urbana

Możesz sobie roić co ci się podoba, nie ma zamiaru specjalnie się zagłębiać w twoją motywacje i wizję rzeczywistości. Wiedz jedno, w przeciwieństwie do czasów które wspominasz z łezką w oku aktualnie sytuacja w mediach elektronicznych jest o wiele zdrowsza i panuje pełen pluralizm. Każdy pogląd jest reprezentowany. Nie podoba ci się telewizja publiczna przełącz na tefałeny czy
  • Odpowiedz
roić

@pansernik: każde stwierdzenie zostało opatrzone linkiem do dowodu. Fakty sobie "roję"?

aktualnie w mediach elektronicznych jest o wiele zdrowsza i panuje pełen pluralizm

Owszem, nijak nie zmienia to faktu, iż TVP zmieniło się w propagandową szczujnię per se.

Masz do powiedzenia coś na temat, jakąś polemikę z czymś co ja (bądź inny uczestnik wątku) napisałem, czy tak tylko sobie piszesz pi razy drzwi dookoła?
  • Odpowiedz
@rineo: bardzo mnie to cieszy ze przyznajesz mi rację ze jest zdrowsza sytuacja w mediach elektronicznych, liczę na twój głos na Prawo i Sprawiedliwość w przyszłych wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obawiam się że zasady gry ustalili panowie Michnik, Walter, Kiszczak i im podobni długo przed kadencją Kurskiego na Woronicza. TVP w nic się nie zmieniło. Z wyjątkiem przesunięcia wektora z lewego na prawy jest dokładnie
  • Odpowiedz
@pansernik: zechcesz wyjaśnić w jaki sposób internetowy pluralizm jest zasługą PiS i miałby spowodować mój głos na nich? Czy może miałbym zagłosować na PiS bo telewizję stronniczą zmienili w propagandową szczujnię? Przecież to absurd.

Co do reszty @NieBojeSieMinusow ci już wyjaśnił.
  • Odpowiedz
@rineo: nie udawaj głupszego niż jesteś, mówiłem o pluralizmie w mediach elektronicznych czyli w radiu, telewizji który od 1945 do 2015 był praktycznie zerowy. Dla niektórych fakt że konserwatyści mają teraz dostęp do mediów głównego nurtu to rzeczywiście szok.
Co do reszty to gdzie te liczby? W jakich jednostkach liczy się stronniczość. Jeśli w metrach sześciennych piany na pysku to Lis dawno uciekł z peletonu
  • Odpowiedz
nie udawaj głupszego niż jesteś

@pansernik: o, kolejny bluzgający pisowiec. Standard.

mówiłem o pluralizmie w mediach elektronicznych czyli w radiu, telewizji

Nie używaj zatem słów, których znaczenia nie rozumiesz. Media elektroniczne: internet, ebooki, gry etc. Telewizja i radio to media
  • Odpowiedz
Nie używaj zatem słów, których znaczenia nie rozumiesz. Media elektroniczne: internet, ebooki, gry etc. Telewizja i radio to media tradycyjne.


@rineo: o definicji mediów elektronicznych masz to samo pojęcie masz to samo pojęcie co o reszcie otaczające rzeczywistości. Kolejna sierota po 3ciej rp. Standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz