Wpis z mikrobloga

Dziś wszedłem sobie na blog monitor polski - jedyne pewne i niezmanipulowane źródło informacji i widzę że mocno się pozmieniało na świecie:

Wczoraj unicestwiono ostatnich pięciu reptylianów, w tym jednego bardzo silnego maga – 9 jeśli chodzi o moc w 6-miliardowym społeczeństwie reptylianów na planecie Uruk w Orionie. Ogółem z Ziemi ewakuowało się ponad 3,3 miliona, w wojnie zginęło ok 610 tysięcy, w tym 72% magów, 93% sędziów, 50% arystokratów, 34% bankierów i 65% wyższego wtajemniczenia . Straty po stronie ludzkiej to 17-18 tysięcy, z czego 64% po stronie sił lojalnych prezydentowi Donaldowi Trumpowi, 28% to siły lojalne wobec prezydenta Władimira Putina. W Polsce widzę 8% ogólnych strat, co stanowi ok. 1,4 tys ludzi.

Dlatego też można spodziewać się odwetu, ale nie wcześniej niż za 3 lata i 5 miesięcy. Dotarcie do planety Uruk zajmie im 15 miesięcy, pasażerowie nie potrzebują żywności gdyż nie są w postaci materialnej. Ich dusze są inaczej skonstruowane niż ludzkie, mają ograniczenie do 2,8 prędkości światła. Dusza człowieka ma ograniczenie wynoszące ponad 5 tys prędkości światła, a w specjalnych warunkach można go jeszcze zwiększyć. Te dane sprawdziłem na nanowahadełku, więc można je sprawdzić samemu – jeśli się ma dostęp do Księgi Akaszy (w Polsce sporo osób to ma).

Jeśli więc zobaczycie gdzieś na nagraniach Sorosa (już dawno nie żyje), bankierów, członków europejskich rodzin królewskich czy nawet Papieża Franciszka, to można zakładać, że są to sobowtóry, z czego 60% to bioroboty. Papieża Franciszka np. zastępują 3 bioroboty i 5 ludzkich sobowtórów. Bioroboty trudno odróżnić od ludzi, można jednak – kamerą kirlianowską. Mają aurę o sile 4% ludzkiej, nie sprawdzałem czym jest generowana. Wg nanowahadełka papież Franciszek był 75% reptylianinem. Obecnie na Ziemi największy udział duszy reptyliańskiej u człowieka to 20% – tacy ludzie mogą być odbierani jako „o słabych uczuciach” i mocno kontrolujący swoje emocje, nie znaczy to jednak, że działają wbrew naszym interesom. Owszem, jeśli są zainfekowani demonami, wszczepionymi przez reptyliańskich magów. Oczyszczenie ludzkości z demonów to będzie obecnie najważniejsze zadanie. Np. wśród polityków Unii Europejskiej 60% ich dusze kontrolują ciała w mniej niż 50% – objawia się to np. antyludzką legislacją. W polskim Sejmie takich ludzi jest jeszcze ok 25%, na skutek różnych czynników, powinno się to szybko zmienić.


https://www.monitor-polski.pl/nanowahadelko-i-nie-tylko-ziemia-jest-juz-bez-reptylianow/

W powyższym artykule pełnym sprawdzonych danych naukowych(niemal same procenty i wyniki obliczeń) zaintrygował mnie ten fragment:

Jeśli więc zobaczycie gdzieś na nagraniach Sorosa (już dawno nie żyje), bankierów, członków europejskich rodzin królewskich czy nawet Papieża Franciszka, to można zakładać, że są to sobowtóry, z czego 60% to bioroboty.

Zaintrygował mnie na tyle, że zacząłem się zastanawiać czy użytkownik @marianbaczal to na pewno prawdziwy marianbaczal, a nie jego sobowtór? Czy prawdziwy Marian zginął w walce z jaszczurami?

Nie miałem ostatnio czasu udzielać się mocniej na tym elitarnym portalu dla elity poświęconym niegdyś Januszowi Mikke herbu Korwin, ale zdążyłem przeczytać że Marian napisał:

A na Partię Wolność nie zagłosuję.


Do tego już gurwa doszło... (,) źródło

Gdzie ten Marian - największy prorok Wolnego Rynku, pogromca lewactwa, druga prawa ręka Korwina?
Kiedyż nadejdzie godzina spełnienia się tej przepowiedni?
https://www.wykop.pl/wpis/9324086/listalewakow-widzialem-rzeczy-i-rzeczy-widzialy-mn/
Czy największe nieukończone dzieło w historii Literatury wykopowej:

KUCOMACHIA

albo

Zdrada Vealheima

--------------------------------

Dramat w trzech aktach

wierszem pisany

mądrym na serc pokrzepienie

lewakom na zgagę

melancholikom dla rozrywki


Zostanie dokończone?
https://www.wykop.pl/wpis/16897623/mircy-bedac-przy-dzisiejszym-wpisie-o-masakrowaniu/

Której to jesieni nadejdzie Dzień Sznura?

Miliony pytań bez odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polityka #neuropa #4konserwy #marianbaczalcontent #teoriespiskowe #reptylianie #foliarstwo
QBA__ - Dziś wszedłem sobie na blog monitor polski - jedyne pewne i niezmanipulowane ...

źródło: comment_OJoNf8bYkIdlFody4yhVlnpdqNC54ldA.jpg

Pobierz
  • 19
Dziwne. Mi wyszło zaledwie 21, 37% ale moze mam uszkodzone nanowahadełko.


@Lord6Infamous: Wybacz mireczku że pominąłem ten fragment artykułu:

Polecam nanowahadełko, jest 7-8 razy bardziej czułe i dokładniejsze niż standardowe. Jeśli masz wahadełko to pokryj go ciemną farbą akrylową (niebieską lub czarną) z 50% domieszką gansu CH3. Poprawi jego parametry 4-krotnie


Powinno pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dlaczego akrylową?


@bombastick: A kto tam ich foliarzy wie? Pytaj na blogu https://www.monitor-polski.pl/
Czytam teraz że przespałem wczoraj odlot lucyfera - też reptilianina xD

Otóż jutro o godzinie 23 po ponad 5196 latach obcowania tu, Lucyfer opuści Ziemię. 11 metrowy oślizły gad, którego wiek wynosi 5386 lat jest obecnie 1460 metrów pod Ziemią w pomieszczeniu o kubaturze 3800 metrów sześciennych. Najbardziej szokujące jest położenie tego miejsca – jak sprawdziłem nanowahadełkiem na