Wpis z mikrobloga

@WLADCA_MALP: Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz. To zazdrość że ktoś ma a Ty nie? Że kogoś stać a Ciebie nie?
W krajach gdzie iPhone (czy inny produkt apple) jest uważany jako coś zupełnie przeciętnego i normalnego nie ma takiego hejtu, za to w Polsce gdzie na telefon często człowiek musiałby pracować dwa (albo i więcej) miesiące a nowy iMac kosztuje tyle co kawalerka albo już dość dobre auto, hejtu nie ma
To zazdrość że ktoś ma a Ty nie? Że kogoś stać a Ciebie nie?


@viruszg: Nie... Stać mnie i przeważnie kupuję topowe markowe rzeczy (Thermomix, Kirby itd) bo tu cena zapewnia dożywotnią gwarancję ale jestem za mądry aby kupić nadgryzione jabłko. Jestem w stanie zrozumieć jak ktoś kupuje tani, gorszy sprzęt, bo go nie stać, ale nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego ktoś kupuje gorszy, droższy sprzęt i jeszcze się tym
Samsung technologicznie dawno wyprzedził telefony Apple

@WLADCA_MALP: xDDDDDDDDD
Samsung nie ma startu do Apple jeśli chodzi o telefony. I mówię to jako użytkownik ich telefonów od kilku lat. One nawet nowe zamulają, nie mówiąc już po roku czy dwóch. Mój S7 po roku użytkowania niedługo przestanie być w ogóle działający, ciągłe zwiechy, niedziałający czytnik linii papilarnych w losowych momentach, bateria to czysta loteria, raz trzyma 12h, raz 6 przy takim samym