Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wybralem sie w ostatni wekend do pewnego klubu w #torun . Bylem w kolega. Siedzimy se spokojnie przy stoliku. Krecimy sie to tu to tam. Kolega umowil sie tu z jakas loszka z #tinder , ale okazalo sie ze zamiast 7 to jest 4 / 10. wiec sie wkurzyl i poszedl do domu.

Ja sie tak szybko nie poddalel i siedząc przy loży i popijając browara obserwowałem parkiet. Moje spojrzenie spotkało się ze wzrokiem wysokiej szczupłej brunetki - z daleka hb8, krótka mini, obcasik itp. Patrzę dalej, laska się do mnie uśmiecha i kiwając paluszkiem woła do siebie... Uśmiechnąwszy się, wziąłem kolejny łyk piwa. Nie będę przecież leciał z jęzorem jak pies bo laska mi palcem pokiwała...
Potem ją na jakiś czas zgubiłem.

Tańcząc czułem niejeden wzrok na sobie. Moje spojrzenia się spotkały z czarnulą, na oko ok 32 lata. Sama do mnie podeszła i wyciągnęła mnie w dancing. Poszedł nieco
bardziej erotyczny taniec z mojej strony, rączki mi chodziły po jej zgrabnym ciele... Jedna piosenka, druga i czuć, że seks wisi w powietrzu..
Podczas tańca zdążyłem poznać jej imię, potem mi mówi, że jest w #malzenstwo ale chce się zabawić... Na mysl o #zdrada zrobilo mi sie niedobrze i poszedlem do wc. Zasady ktorych sie trzymam to ze nie wpier*alam się w cudze życie. Wolę emocję i adrenalinkę w inny sposób serwowaną.

Nie minęło pół godziny, patrzę a tam laska nr 1 stoi pod sceną, podchodzę więc do niej od tyłu, delikatnie opieram ręce na bioderkach. Ona odwraca się nie wiedząc kto to... Zobaczyła mnie i od razu posłała mi uśmiech od ucha do ucha. Z bliska jednak bardziej hb7, na oko 35 lat - myślę dobry milf.
Mówi do mnie:
- jednak podszedłeś... myślałam, że się mnie boisz.
- nie jestem chłopcem na zawołanie moja droga...
Bach biorę za rękę i wyciągam na parkiet. Tańczy się nam wyśmienicie. Taniec ostro erotyczny, fajne ma pośladki. Muskam jej szyję, widać, że lasce się podoba. Potem byliśmy chwilę posiedzieć w loży. Większość znajomych z pracy zmyła się do domów, więc mogłem sobie więcej pozwolić.
Pogadaliśmy chwilę i dalej na parkiet bo fajna muza leci... Niestety laska #!$%@?ła mi kanara jak schodziła z podestu.. Na szczęście zakończyło się na stłuczeniu jej dupska Tongue
Dj trafił w moje gusta, czułem się wyśmienicie na parkiecie. KC weszło perfekcyjnie. Laska niestety musiała się zmywać, po negocjacjach zdobyłem 9 cyferek.

Na drugi dzień się odezwałem. Laska odpisała mi po jakiś 2 godzinach, trochę pożartowaliśmy. Wyraziła chęć by ponownie się spotkać w klubie. Wstępnie przystałem na to, ale wolałem skonsumować tę znajomość w bardziej komfortowych warunkach - czyli u mnie w mieszkaniu. Minęło 3 dni, jakoś zachciało mi się odnaleźć ją na fb.

Niewiele informacji się dowiedziałem z jej profilu. Napisałem jej sms, że znalazłem ją na fb. Widać, że laska wpadła w lekką panikę.
Odpisała mi: to wiesz ile mam lat.... (myślę sobie wtf? na fb jej wiek się nie wyświetla).
Wysłałem jej zapro do znajomych. Przyjęła. Patrze, patrzę a ta laska starsza jest ode mnie 14 lat - myślę dobrze mamuśka wygląda jak na ten wiek.
Sms od niej: "no to musisz wiedzieć, że oprócz 40-stki i dwóch córek, psa i kota mam też męża:)".
Myślę o ku*wa... Odechciało mi się dalszej znajomości z tym człowiekiem.
Mam zasady, jak już wcześniej wspomniałem, że w cudze życie się nie wpierdzielam. Nie chciałbym żeby ktoś mi pukał żonę i sam tego nie robię...
Pytam jej co robiła w klubie skoro ma męża i dzieci?
"Potańczyć... bo lubię, wiem, że zachowywałam się jak kretynka ale uwierz, że moralniak był (taaa jak chciała się spotkać kolejny raz w klubie). Nie wiem co było w tych drinkach bo normalnie ja tak się nie zachowuje".
Podziękowałem za krótką znajomość i do widzenia.

Szanuję siebie i nie mógłbym spać z typiarą co ma męża a do tego dwójkę dzieci. Gorzej jakbym coś z majstrował i byłby mega przypadł. Pewnie nie jeden #przegryw na moim miejscu by skorzystał z okazji i zaruchał. Ale ja desperatem nie jestem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 6