Wpis z mikrobloga

Właśnie uświadomiłem sobie, że nie mam po co żyć a nawet jak jeszcze mam, to mi się nie chce. Trochę przez własną głupotę, trochę przez niedopatrzenie, odrobine przez niefortunność wydarzeń.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, za kilka miesięcy do Polski przyjeżdża najlepszy zespół na świecie, z Jamesem z przodu i Larsem z tyłu. Konceret w Krakowie, biletów przewidziano niecałe 20 tysięcy - to tak jakby człowiekowi, który od tygodnia nie jadł nic ciepłego podano talerz rosołu bez makaronu i marchewki, wypełniony do połowy. Przecież tyle ludzi to by z samej mojej Zielonej Góry pojechało, gdyby im rzucić te bilety na sprzedaż na bazarze.

Przyznam się bez bicia - mimo że wieści o koncercie usłyszałem mniej więcej od razu, to biletami zainteresowałem się zwyczajnie zbyt późno i do tego niedokładnie. Jakiś czas temu połaziłem po odpowiednich stronach, powąchałem temat z różnych stron i na większości znajdowałem info "koncert w kwietniu, bilety od marca". Sziedziałem spokojnie do wczoraj, kiedy to pani z Empiku uśiadomiła mi, że od marca 2017. Rozpacz jak sam sqrwysyn.

Poszperałem wieczorem po Europie, wyszły oczywiście koncerty w niedalekich Lipsku i Skandynawii, ale niestety na wydanie na bilet połowy pensji + jeszcze kilka kolejnych stówek na wyprawę zwyczajnie mnie nie stać. Od wczoraj żyję w nirwanie połączonej z poczuciem całkowitej beznadziei.

Jasne, jest jeszcze Iron Maiden i nawet mój drugi na liście po Metallice Nightwish w listopadzie i na to pojadę, ale nru 1 może uz nie uświadczę.

Zaprawde powiadam wam, zamieniłbym swój całkiem dotychczas przyjemny żywot na bycie stulejarzem, żeby tylko zobaczyć Metallikę live. Trzymajcie kciuki, żeby to nastąpiło jeszcze w tym żywocie. Od dziś w #pracbaza słucham jeden koncert dziennie, których w HD na youtube jest całkiem sporo, taki erzac. Tylko co z tego? :(

#metallica #przegryw #rozpacz #niechcemisiezyc #gownowpis i na pewno nie #dziendobry
Toszeron - Właśnie uświadomiłem sobie, że nie mam po co żyć a nawet jak jeszcze mam, ...

źródło: comment_a8NJPZCIb5cG9lLQKpK5yOdAgThTOuFn.jpg

Pobierz
  • 4
@Toszeron Dzień sprzedaży to była jakaś paranoja... Ale fakt, "trochę" późno się ogarnąłeś. Szukaj okazji bo jest możliwość zmiany danych na bilecie i może się coś trafi, tylko cena może być przegięta.
@Toszeron a idź pan w #!$%@?, tez z #zielonagora jestem ;) Chciałem zamówić bilet gdy tylko one wyszły, po paru minutach nic dosłownie nie było. To co #!$%@? live nation to jest porażka. Chciałbym chociaż raz zobaczyć Metallikę na żywo, to jest zespół który jest ze mną w każdym momencie mojego życia, ich muzyka jest inspiracją dla mojej muzyki. Pozostaje nam modlić się o inny koncert w Polsce, ewentualnie jechać gdzieś za
@Toszeron: Tak se teraz przeglądam tag i trafiłem na ten wpis. Mam to samo Cumplu, miałem kupiony bilet na koncert w Warszawie jak byli ostatnio i 2 tygodnie przed nim zacząłem radioterapię i nie mogłem jechać ( ͡° ʖ̯ ͡°). A o tym koncercie dowiedziałem się jak już bilety były sprzedane... A ma być scena 360 stopni ( ͡° ʖ̯ ͡°)