Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie darmowy starter T-Mobile w poniedziałek rano dostałem sms od #dhl o planowanej dostawie między 15:00-19:00 czekam i cisza ani kuriera, ani telefonu od niego o 18:30 sprawdzam #tracking „Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia” dwa dni później sytuacja się powtarza. nie będę do nich jechał 50km w jedną stronę, żeby odebrać starter za 5zł Jest na nich jakiś bat? czy #tmobile wyśle mi drugi starter, na ten sam PESEL jak zrezygnuję z odbioru 1 przesyłki?
#pytanie
9010 - Zamówiłem sobie darmowy starter T-Mobile w poniedziałek rano dostałem sms od #...

źródło: comment_PEAkSRCwk3qc4ATFNYZW3f18NyD0GXD7.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@9010: Zakładam że byłeś w domu wtedy kiedy miał się pojawić kurier? Bat jest taki że piszesz do t-mobile boa@t-mobile.pl i przedstawiasz jak wygląda sytuacja i kurier dhl jest u ciebie na drugi dzień ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@sagu93: Byłem w domu. od roku coś się zwaliło w dhl-u i zaczęli takie numery odstawiać ( ͡° ʖ̯ ͡°) spróbuję nakreślić jakąś pastę do tm może coś ruszy.
  • Odpowiedz
@9010: jeżeli jesteś w domu w momencie kiedy kurier wklepuje brak odbiorcy, to dzwonisz na infolinię firmy kurierskiej, że siedziesz na dupie w domu i czekasz, a ten o--------a takie kwiatki. Na pewno natomiast nie czekasz, aż przyjedzie ponownie.
  • Odpowiedz