Wpis z mikrobloga

@realbs co każde mycie, ba, co drugie możesz nią zastąpić szampon. Stosujesz tak jak szampon, na dłoń i delikatny masaż. Zostawisz na 2 minuty i spłukujesz.
Jak chcesz ultra włosowy tip to przed myciem możesz nałożyć na włosy kilka kropli oleju - będą jeszcze lepiej odżywione, a jakby co odżywka wszystko domyje.
@wwwlosy_pl: Super sprawa, dziękuje. Jeszcze mało pytanko odnośnie pielęgnacji włosów - przez długi czas używałem tanich szamponów, totalnie nie zwracając uwagi na pielęgnacje włosów, jakoś od dwóch lat przerzuciłem się na H&S ze względu na łupież, i myślę, że moje problemy z włosami mogą być od praktycznie codziennego ich mycia. Odkąd pamiętam, codziennie myłem włosy, a bywało tak, że w gorące dni w wakacje nawet po kilka razy kiedy człowiek się
@realbs: ojoj, wywal h&s, nic dobrego dla skóry głowy :(( brzmi to może dziwnie, ale mycie odżywką zamiast szamponem może bardzo pomóc. A jeżeli nie od razu samą odżywką, to polecam łagodne szampony. Z polskich to Biolaven, Vianek - ostatnio wypuścili świetny przeciwłupieżowy.
A na łupież bezkonkurencyjny naturalny sposób - dziegieć brzozowy. Śmierdzi totalnie, ale działa. Z olejów - olej neem bardzo ładnie redukuje problem, tylko też niestety smród (zgniłek taki).