Wpis z mikrobloga

@pogop:
Ludzie kompletnie nie mają wyobraźni, ani wiedzy z fizyki, sądząc że w razie wypadku to się "przytrzymają".
Chyba dlatego że wypadki w telewizji zazwyczaj pokazuje się w formie spowolnionej 500 razy i ludzie nie rozumieją że tak jak na filmie to wygląda jeszcze stłuczka (i tylko dlatego ta kobieta pewnie przeżyła).
  • Odpowiedz
@Psycho___________Dad: A przy okazji może tą swoją "wolnością wyboru" uderzyć w fotel przed sobą z siłą do 3 ton i zabić osobę na nim siedzącą. Faktycznie, s---------o połączone z zabiciem kogoś innego, to jest 100% czystej wolności...
  • Odpowiedz
@pogop: U mnie w aucie jest prosta zasada, dopóki wszyscy nie zapną pasów, dopóty nie ruszę z miejsca. Nawet teściowa, która wcześniej wyznawała zasadę, że na 5 minut jazdy nie warto się trudzić z przeciąganiem pasa przez c---i, po kilku "sesjach szkoleniowych" już wie, że pierwsze co ma zrobić bo wejściu do auta, to zapiąć pasy.
  • Odpowiedz
@pogop: Ale wiedz że tu chodzi o wolność wyboru a nie to czy ktoś przeżyje czy nie


@Psycho___________Dad: jak będziesz siedział za mną i będzie dzwon to nie dość, że sam możesz zginąć to jeszcze r-----------z mnie. Ale c--j, tam WOLNOŚĆ WYBORU xD
Skoro wolność wyboru to ja jako kierowca każę Ci zapiąć pasy albo w---------ć bo to z kolei MOJA WOLNOŚĆ WYBORU.
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy: Już na to odpowiedziałem

Nie mając zapiętych pasów może też kupić b--ń i zabić 10 osób - może faktycznie te zapięte pasy ratują życie

Jeśli gdybami nad takimi pierdołami to tak:
- Jeśli wpadniesz do wody, tracisz czas na odpięcie pasów przez co masz mniej czasu na otwarcie drzwi zanim samochód się zanurzy
- Jeśli jest wichura i leci drzewo / słup na samochód musisz rozpiąć pasy i tracisz cenny czas
  • Odpowiedz
debilne też jest płacenie komuś za to, że się nie zapięło pasów, twoje życie twoje pasy


@Tofinen: jak nie będą leczeni i utrzymywani z państwowego ubezpieczenia na które i ja się składam to spoko.

Nie zapinam pasów, bo w razie wypadku się nie odepne i spalę.


@pogop: jeszcze lepsze jest ktoś kiedyś wypadł przez szybę i tylko dzięki temu przeżył. O dziwo antyfani pasów znają mnóstwo takich przypadków
  • Odpowiedz