Wpis z mikrobloga

wypok nauczył mnie żeby do pewnego poziomu nie schodzić


@wysprzeglik: ja p------ę XDD
Aż mi wstyd, że z rozmawiam z kimś na tak niskim poziomie intelektualnym XD
Po prostu zaznacz LPM cytat z mojej wypowiedzi z którym się nie zgadzasz, naciśnij odpowiedz a następnie napisz co konkretnie według ciebie jest niezgodne z prawdą.
Jesteś wspaniałym przykładem przeciętnego elektoratu PiS. Żadnej wiedzy, żadnych argumentów i wąski światopogląd ograniczony do przekazu TVP
  • Odpowiedz
Pod tym wpisem wrzucamy osoby, które najbardziej zasłużyły się dla wyników poparcia dla PiSu.


@Enricco: Koniec 2017 roku a ludzie dalej uważają że popracie PiS utrzymuje się wysoko dzięki opozycji xDD

Sam program 500+ to zakładany roczny koszt 25 000 000 000 - to jest 7,6% całego budżetu
  • Odpowiedz
wąski światopogląd ograniczony do przekazu TVP i gównomediów "niezależnych/patriotycznych/niepokornych/idących pod prąd" X


@banan_termoaktywny: Zalatuje trochę hipokryzją gdyż sam wykopujesz informacje ograniczone do nieobiektywnych mediów jak okopress wyborcza itd. No ale hipokryzja w neuropie to nic nowego.
  • Odpowiedz
Zalatuje trochę hipokryzją gdyż sam wykopujesz informacje ograniczone do nieobiektywnych mediów jak okopress wyborcza itd.

@pawelmikolajczyk313
czy to ten słynny riserczziemkiewiczowski? Wykopałem JEDEN link oko.press i JEDEN GW. Żałosna próba manipulacji. Na szczęście w porę zareagowałem.

No ale hipokryzja w neuropie to nic nowego.

w czym? To jakiś obóz przeciwny twojemu, rozumiem? Jakiś wróg? Dlaczego sądzisz, że jestem w tym obozie?
  • Odpowiedz
@pawelmikolajczyk313: wiesz co? Nawet jak byś tam był i widział jak było faktycznie to i tak byś szedł w zaparte ze było inaczej. Ludziom twojego pokroju jak się pluje w twarz to mówią ze deszcz pada byle by było po myśli jedynej i słusznej partii i karzełka która wami rządzi.
  • Odpowiedz
Nawet jak byś tam był i widział jak było faktycznie to i tak byś szedł w zaparte ze było inaczej.


@karczochh: Po prostu poprosiłem o dowody że to fejk a ty mi tu wyjeżdżasz z jakaś partyjną gadką.
Dostanę ten dowód że to fejk?

Dlaczego sądzisz, że jestem w
  • Odpowiedz