Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja siostra jest tępa jak but. Nic mi nie zrobiła, nie jest wredna, po prostu jest tępa i to mnie strasznie #!$%@?. Ma 24lvl i:

myśli że kamień z czajnika to trujący proszek który dosypują nam do rur żebyśmy umarli

Boi się używać telefonów komórkowych bo usłyszała że w nowych telefonach są mikroprocesory, a taki mikroprocesor może wpaść jej do ucha i już go nie wyjmie

Uwierzyła że pracuję jako świdrowy w fabryce sera i moja praca polega na wierceniu w nim dziur.

Uwierzyła też jak jej powiedziałem że na mazurach jest największe złoże keczupu na świecie i polska przoduje w światowym wydobyciu.

Potrafi 3 dni płakać i nic nie jeść bo nie dała złotówki menelowi pod sklepem i przez to pójdzie do piekła.


PS:to wszystko prawda
Ja wiem że to wszystko wydaje się wam śmieszne i mało prawdopodobne, ale mnie już dawno przestało to śmieszyć. Co gorsza nie jest upośledzona, na nic nie choruje, a według opinii sprzed kilku lat, jej poziom inteligencji mieści się w średniej. Już samo patrzenie na nią mnie #!$%@?.

#przegryw #zalesie #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: @HaSSaN: można jej wmówić, że dzięki specjalnemu leczeniu dopochwowym sposobem dr Frykcyjniego, można wyleczyć różne ukryte choroby jak np zakwaszenie organizmu, niedohydrolizację, germanizację i onanizację.
Po tym będzie wyleczona, ale kurację trzeba powtarzać co tydzień. ( ͡º ͜ʖ͡º)