Wpis z mikrobloga

Co za #!$%@? akcja to ja nawet nie. Wywalili mnie z roboty, 1,5 tygodnia przed Świętami, cholerne zwierzęta () Wszystkie plany prezentowe #!$%@?. Wracam do domu, tłumaczę różowemu, siadam do kompa nadrobić maile i powiadomienia. I co? I wygrywam konkurs który obserwującym #konkursywilka wyda się znajomy. Tylko jak tu się teraz cieszyć ja się pytam?! (,)

A co do szczegółów technicznych: informowałem Was o nim w poście z 9 grudnia, a konkurencja ostatecznie zamknęła się w liczbie niespełna 90 osób. Oba posty (ogłaszające konkurs i zawierające zgłoszenie + ogłaszający wyniki) macie poniżej.
Przemyślenia? Przede wszystkim nie mam pojęcia jakim cudem wygrałem, bo zgłoszenie było pisanie totalnie "na kolanie" i w tempo, nie wiązałem z nim dużych nadziei. Chyba po prostu miałem sporo szczęścia.
Wniosek jest więc jeden: próbować, nawet jeśli w moich oczach zgłoszenie prezentuje się marnie. Próbować, dawać z siebie 100% i nie zrażać niepowodzeniami.

Oby i przy szukaniu pracy determinacji i szczęścia nie zabrakło.
Pobierz
źródło: comment_wcfM8ccU0k6mU86YPvN49qeaOLk8Bkt7.jpg
  • 14
@McMufinek: ja prdl, faktycznie dramat z tym Alienware... (,) Znowu jakiś Seba i Mati fanpage'a obsługują a rezultaty widać. Eh, to ich drugi i przedostatni warn. Jeszcze jedna wtopa i wycinam ich z listy organizatorów którzy będą uwzględniani w postach.
@wilku1984: Współczuję z pracą :/ Swoją drogą chciałem Ci zadać pytanie odnośnie konkursu, który organizuje Morele. Ten o kompa za 10k. Nie wiem czy słyszałeś, ale jeżeli tak to jakie Twoje zdanie na temat kierunku w jakim dać zgłoszenie. Ja mam pewien "scenariusz", ale niespecjalnie wiem czy to się przyjmie. Póki nie nakręciłem zawsze można zmienić plan. Przynajmniej wiadomo jakie ludki w komisji :D
@Alurek: szczerze? Zlałem go od razu po zapoznaniu się z warunkami. Ja wiem że nagroda jest wartościowa, ale mamy tu dwa czynniki które w moich oczach ten konkurs skreślają:
- na 50-100 osób jedna, może dwie są gotowe w ogóle zabrać się za robienie zgłoszenia w formie filmu. To zwyczajnie mnóstwo roboty wymagającej ponadto minimum ogaru w edycji video.
- poziom tego konkursu będzie wysoko, tj. minimum 5 filmów będzie wykonana
@wilku1984: No rozumiem. Ja akurat lubię się bawić w filmowanie, aczkolwiek nie lubię ryja pokazywać. Nie mam niestety dobrego komputera do montażu :/ ale 2 filmiki na konkursy X-komu udało się zrobić :D Plus taki, że posiadam ową lustrzankę.
Przeglądam zgłoszenia na bieżąco i póki co 1 lub 2 osoby zrobiły to z większym zaangażowaniem.
@McMufinek: No i konkurencja rośnie