Wpis z mikrobloga

Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pierwszej części artykułu przedstawione zostały wczesne koncepcje pojazdów wielokrotnego użytku, których początki sięgają pierwszej połowy XX wieku. Jedne z najciekawszych projektów zostały stworzone przez Philipa Bono. O tych i innych, wczesnych próbach stworzenia taniego transportu w przestrzeń kosmiczną możecie przeczytać tutaj. Dziś skupimy się na tym, jak wyglądał dalszy rozwój tej technologii.

Link do znaleziska: Historia pojazdów wielokrotnego użytku. Część II
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałabym jeszcze poinformować, że od pewnego czasu publikuję swoje artykuły równie że na platformie Steem. Dzięki temu mam szansę zarobić parę groszy, a przecież poświęcam temu dużo czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głosowanie na artykuł nic was nie kosztuje i również wy sami możecie założyć tam konto i rozpocząć swoją przygodę ze steemit i kryptowalutami. Mile widziane są pod tagiem #polish różne ciekawe tematy poruszajace kwestię technologii, astronomii, historii i innych ciekawych rzeczy.

Link do mojego profilu na steemit
Link do tagu polish na steemit

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#kosmicznapropaganda #eksploracjakomosu #technologia #gruparatowaniapoziomu #steemit #mikroreklama
Pobierz O.....Y - Wykopiecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W pierwszej części artykułu przedstawione został...
źródło: comment_18bFeQAcSd0BBDV7UoxE11fRP7VEKxHL.jpg
  • 35
@Visavis: Wlasciwie to nie wiem. Dziwie sie tylko, ze ludziom nie szkoda ich osobostego, jedynego, nieodnawialnego czasu ma napisanie pustego postu.
Przejrzalem po tagach i jakies tam pojecie mam co sie wydarzylo.