Wpis z mikrobloga

Ale akcja :< Moja mame pracuje w niemczech i jej przełożonym jest jakiś inżynier z Tunezji #pdk który od dłuższego czasu nachalnie do niej świruje na WhatsAppie i nawet nie raz wysłał jej #beniz xD Mame cały czas odmawiała i on w końcu gdzieś w pracy był z nią w jednym pomieszczeniu, krzyczał na nią z podniesioną ręką, że jest polską idiotką i pożałuje, bo kobiety nie mają prawa odmawiać. No to ona się wystraszyła, porobiła screeny tego co on do niej pisał i idzie jutro do przełożonych. Ciekawe jak zareagują na te zdjęcia xD Ale trzymajcie kciuki, co? Bo mame w sumie wystraszona, boi się wracać do domu sama.
#imigranci ##!$%@? #niemcy
  • 145
@Laniakea heheh jesli chodzi o uzeranie sie z pajetami i mohamedami na łazapie i instagramie to moge Twojej mamie sporo doradzic. Moja kolezanka raz urabiala jednego zboka przez 2 miesiace, w ogole to w pewnym momencie stal sie taki roszczeniowy bo chyba juz uwazal ze jest jej chlopakiem. Zaprosila go do siebie do Warszawy, obiecala ze zalatwi mu robote u siebie, on chyba wydal caly hajs na bilet do Polski :))) tylko
Pobierz PomidorovaLova - @Laniakea heheh jesli chodzi o uzeranie sie z pajetami i mohamedami ...
źródło: comment_vMyXsdFETWVRXgC7n4c2znNmNVWqmgEc.jpg
Miałam podobną sytuację w Holandii, ale moim przełożonym był Turek, ciągle jakieś teksty, zbliżał twarz do mojej, obmacywał mnie itd Nikomu nie powiedziałam nawet, bo co ja mogłam, języka nie znam, nikogo nie znam, nowa w kraju, gdyby mnie zwolnili to jedynie bilet do Polski. Na szczęście szybko znalazłam nową pracę. Współczuję mamie ale jak ma dowody w sensie pisał do niej to przecież nie będzie problemu