Wpis z mikrobloga

Czesc, od pierwszego stycznia chcialbym dolaczyc do #mirkokoksy #mikrokoksy i zaczac cwiczyc. Dlatego mam kilka pytan.
1. Co jesc by przytyc, waze 55kg i jem bardzo duzo, na moje oko okolo 4000kcal a nie tyje.
2. Chcialbym szybko zbudowac miesnie, wiec zainteresowalem sie wspomagaczami/sterydami. Jak jesc te kreatyne i co ile robic odblok.
3. Macie jakies porady dla poczatkujacego i jakis plan FWB na poczatek?
4. Czy do wakcji zrobie dobra sylwetke? Przede wszystkim chodzi mi o miesnie brzucha. Bede tez cwiczyl w domu, wiec bede robil 6 weidera. Widzialem w internecie ze sa po niej dobre efekty.
5. Przegladalem sie w lustrze i mam chyba lordoze, jakie powinienem wykonywac cwiczenia?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Quimeen
1. Shake z garniera ze smalcem i olejem palmowym.
2. Kreatyne mieszasz 1:2:3 z wodą i terpentyną i smarujesz okolice moszny. To stymuluje pracę jąder do produkcji hormonu T-800 odpowiedzialnych za stalowe mięśnie.
3. Daruj sobie fbw. 4 dniowy split, poniedziałek klatka i łapy. Reszta tygodnia wolna aby ciało miało czas na regenerację.
4. 6 weidera to właściwie jedyne ćwiczenie które pozwoli pokazać piękną kostkę na brzuchu. Myślę, że miesiąc
  • Odpowiedz