Wpis z mikrobloga

@niebedzienietzschego: jest taka zasada, że w medycynie nie leczymy wyników badań, tylko pacjenta. Jeśli wszystko z Tobą ok, to ja na Twoim miejscu nic bym z tym nie robił. Tym bardziej, że bazofili we krwi jest zawsze bardzo mało. Mówiąc, że masz okrągłe 0, określasz liczbę % poszczególnych frakcji leukocytów, czy liczbę bezwzględną bazofili?
  • Odpowiedz
@bnchx
@Kajmel
Zrobiłem pełna morfologię i dużo do tego innych i wszystko mam w normie a przy bazofilach czerwony wykrzyknik i wielkie 0. Mogę wrzucić wieczorem wyniki jak będę w domu.
Ogólnie z tego co czytałem to "zjadł" mi je stres prawdopodobnie. Chciałbym uzupełnić żeby mieć unormowane.
  • Odpowiedz
@Kepucz no to #!$%@? o co kaman, od 4 tyg. Jestem słabszy niż zwykle, w normalnym życiu tego nie czuje aż tak. Ale na treningu od razu.

A co do badań krwi do lekarz mnie wysłał na to + jeszcze EKG i echo w tym tygodniu i dopiero za tydzień do niego wracam z wynikami.
Miałem nadzieję że wykopowi lekarze mnie zdiagnozują szybciej.
  • Odpowiedz
@niebedzienietzschego Po grypie nie ma co od razu szaleć z ćwiczeniami ani Aktywnością w ogóle. Poczekaj spokojnie na wyniki. Lekarz chce wykluczyć pewnie powikłania sercowe. Póki tego nie zrobi, nie bierz się za żadne ćwiczenia, żeby serca niepotrzebnie nie obciążać. Grypa to ciężka choroba.
  • Odpowiedz