Wpis z mikrobloga

#kubica
Dziwi mnie, że skoro w F1 kupuje się teraz fotele to firmy pokroju Orlenu, Lotosu, Allegro, KGHM, PZU, czy inne polskie Drutexy nie są skłonne zbudować Kubicy zaplecza finansowego. Przecież ten koleś to jedna z nielicznych osób publicznych w naszym #!$%@?łku, do których absolutnie nie ma za co się #!$%@?ć. Zero afer, układów, apolityczny, wzór i autorytet. Tylko Adam Małysz przychodzi mi na myśl, jeśli chodzi o ludzi z tej gliny. Nawet durne ministerstwo sportu powinno coś dorzucić. Raz za dotychczasowe zasługi, dwa podpisać lojalkę, żeby po zakończeniu kariery jeździł po szkołach i spotykał się z młodzieżą.
  • 22
@Leo_Dreamsky: Dla przykładu Bytovia. Więcej osób intersuje się piłką nożną, nawet na poziomie 1 ligi Polskiej niż niewiadomym losem Kubicy. Pieniądze jakie musi wyłożyć Drutex na Bytovię, będąc sponsorem tytularnym, a na Kubicę z niepewną przyszłością to jest pewna różnica. Niestety.
@midcoastt nie wiem jakie budżety mają Łudogorce, Viktorie Pilzno, Bate itd., a grają dosyć regularnie w LM. Do tego dojdą wpływy z praw telewizyjnych, transferów, dni meczowych i będzie zeszłoroczny budżet Legii - w sam raz na kilka nieżenujących meczów w fazie grupowej LM, a potem przejście do LE.