Wpis z mikrobloga

@Dziki-Malz: @mandrake0: ja #!$%@? straszne, rano jest hałas.

#!$%@? rano to się wstaje i idzie się do pracy a weekend po świeży chleb. Ja wiem, że będąc singlem ciężko się żyje ale wasze marudzenie to większy rak niż te dzieciaki biegające.

Nóż się otwiera w kieszeni jak się czyta takie bzdury - dzisiejsze młode pokolenie jest tak zmanierowane i roszczeniowe że jedynie do czego się nadaje to pisania bzdur na
@oba-manigger: Chcesz wypocząć i kupujesz mieszkanie w blokowisku????? Za rok znajdzie się babka która drze mordę podczas wieczornego ładowania, za półtora roku ktoś odkryje że robi najlepsze imprezki.

Takie kartki wywieszają zazwyczaj piwniczaki (co to życia nie miały ) albo stare #!$%@? (bo jak ja tak robiłam to było śmiesznie ale teraz mam już tyle lat że mnie przeszkadza)
@Piratez: ja staram się nie przeszkadzać innym. Nie trzymam śmieci na korytarzu, nie hałasuje ani w nocy ani wcześnie rano, dbam o czystość na klatce. To coś złego że tak robię i oczekuję wzajemności? Uważam że ludzie powinni dbać o otoczenie i szanować się wzajemnie. Moja postawa to patologia? Poza tym niektórzy muszą pracować w nocy czy chcą czy nie chcą np w szpialu.