Wpis z mikrobloga

No wszystko rozumiem tylko, ze bylo napisane ze prowizja wyniesie okolo 1,46€. A z przesylanej sumy okolo 80zl zabralo mi 60. To chyba cos nie tak jesli prowizja wynosi 75%
@wiko13: W ciągu ostatnich paru dni był wzmożony ruch na sieci (ze względu na wzrosty), a Bitcoin szura po swoich limitach przepustowości. Zmiany poprawiające przepustowość dopiero w następnym roku, do tego czasu musisz uważać na moment w którym przesyłasz środki, albo manualnie ustawiać małe opłaty (ale wtedy sobie poczekasz na realizację transakcji). Przelewy z różnego typu kantorów i giełd i tak zawsze są wysokie, bo te zawyżają opłaty dla sieci, by
@wiko13: Nie wiem czy to możliwe na coinbase (i tak dalej), ale jak przelewam na Bittrex (15 dolarów fee) to zamieniam na np. Litecoin, przesyłam na Poloniex (1.5 dolara fee) i wypłacam
@wiko13: Obciążenia za przelewy to jest wielka wada Bitcoina. Koszt przelewu Bitcoina nie zależy od ilości przelewanych Bitcoinów, tylko od kursu Bitcoina i obciążenia sieci. Jeśli sieć bitcoina jest obciążona + kurs jest wysoki to przelewy mogą być nawet po 60 zł. Czyli koszt przelewu 100 zł, 1000 zł i 10000 zł będzie identyczny.
Przy małych kwotach jest totalnie nieopłacalny. Ostatnio wahał się od 20 do 40 zł.
Ale kurs BTC