Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyła, że sama też daje rade sobie to zapewnić, więc po znudzeniu mną szuka innych przygód.


@ezekiell0: Kobieta po zdobyciu wszystkich zasobów od samca zaczyna rozglądać się za innymi samcami mającymi więcej zasobów.
  • Odpowiedz
@ezekiell0: 50% się rozwodzi, z 75% albo więcej zdradza (a nie rozwodzą się tylko przez dzieci lub "nie, bo cała wieś będzie gadać"), a wy się dalej żenicie, łykacie piękne bajki jak te młode pelikany. Nie potrafię znaleźć w sobie dla was współczucia. #!$%@? oczywiście gardzę, ale sam nie mam pewności, że bym nie zdradził, gdybym się w młodym wieku, gdy jeszcze wierzyłem w "miłość", ożenił.
  • Odpowiedz
@mcfreak: pojawiły się pomysły o rozwodzie, bo się nie dogadujemy i nie czuje się szczęśliwa. Miał być bez orzekania o winie ale chyba nic z tego. Z drugiej strony rozwód z orzeczeniem nie jest mi chyba do niczego potrzebny,bo nie ma roszczeń o alimenty i w kwestiach finansowych powoli dochodzimy do porozumienia.

Także rozwód z orzeczeniem byłby tylko po to abym się lepiej poczuł.
  • Odpowiedz
@ezekiell0: współczuję Mirku to raz, a dwa, jak widzę to super odpowiedzialne, dorosłe podejście,, podróż do Czech"#pdk to w sumie chyba #wygryw, że się uwolnisz od kogoś, kto na żonę i matkę dzieci to się nie nadaje. Podejrzewam, że ma ok. 30 lvl, a pisze jak nastolatka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@ezekiell0: żebyś się #!$%@? nie zdziwił że za parę lat jeszcze będziesz pozwany przez #!$%@? o alimenty. Zamknij to jak należy a po pierwsze skontaktuj się ze swoim prawnikiem. A jak go nie masz, to natychmiast zatrudnij
  • Odpowiedz
@ezekiell0: nie odpuszczaj, bo za jakiś czas może się jej przypomnieć o alimentach. Lepiej takiej babie nie ufać po prostu. Jak pogada z prawnikiem to jej różne możliwości naświetli i zrobi z siebie ofiarę żeby tylko cię oskubać. Może teraz dochodzicie do porozumienia w kwestiach finansowych, ale mimo wszystko lepiej mieć to na papierze. Żeby później nie było ;)
  • Odpowiedz