Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś nazywa swoją córkę Eunika (z gr. "Zwycięstwo dobra"), to wiem, że normalny raczej nie będzie. Widzę, że córka pastora Pawła Chojeckiego (Kościół Nowego Przymierza) zaczyna być promowana w #tvpis, ciekawe co na to Rydzyk. Dla tych co nie wiedzą to Chojnecki próbuje naśladować amerykańskie kościoły niezrzeszone, czyli ostoje płaskiej ziemi, kreacjonizmu, prawa do broni itd

W pierwszym komentarzu zdjęcie Euniki.
#neuropa #4konserwy #chrzescijanstwo #bekazpodludzi
Pobierz lakukaracza_ - Jeżeli ktoś nazywa swoją córkę Eunika (z gr. "Zwycięstwo dobra"), to w...
źródło: comment_bNSeZl02cxpgxPtqn2qXTxUJ6oIW42wm.jpg
  • 60
@lakukaracza_ co do promowania: wraz ze zmianą władzy zmienią się"celebryci" w TV. Prosta sprawa.
Trzeba samemu myśleć i wyciągać wnioski.
Ale nadal uważam że #!$%@? się do jej imienia ;-)
Sam mam koleżankę Eunike, z rodziny świadków Jehowy i jest normalna, wybrała własną drogę, bez tej dziwnej wiary i wydaję mi się że jest szczęśliwa.
zdjęcie z bronią pozytywne


@guzikb: Co? Jeśli ktoś pie&@^li takie głupoty jak ona, to bym jej procy do ręki nie dał, a co dopiero taką broń. Wygłaszanie takich głupot i sygnowanie ich swoim nazwiskiem to oznaka jakichś ciężkich zaburzeń.
@Damasweger chyba nie doczytałes dalszej części mojego komentarza. Jestem za powszechnym dostępem do broni dlatego spodobało mi się to zdjęcie, a z resztą tak jak pisałem wyżej