Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na imprezie tanecznej w klubie. Ogólnie w takie miejsca nie chodzę, ale miało być dużo ludzi z organizacji, do której należę (zostało to ogłoszone na spotkaniu i na facebookowej grupie), więc poszedłem. Całej imprezy nie będę relacjonował. Opiszę tylko pewną rzecz, która mi się przytrafiła.

Zostałem przez jedną dziewczynę poproszony do tańca. Byłem już po trzech browarach, więc się zgodziłem.

Na początku tańczyliśmy osobno, bez jakiegokolwiek kontaktu fizycznego. Potem złapaliśmy się za ręce. Miałem pewien problem z tym, jak ją trzymać - nie mogłem się zdecydować i co chwilę zmieniałem z nachwytu na podchwyt i vice versa (picrel - lewe zdjęcia). W końcu ona - chyba zniecierpliwiona tym - zmieniła chwyt z takiego grzecznego na taki ze splecionymi palcami (picrel - prawe zdjęcie).

Z mojej strony był to typowy taniec stulejarza - przeskakiwanie z nogi na nogę, gibanie się na boki, zero kontaktu fizycznego (nie licząc dłoni). Ona wiła się i prężyła, kręciła ponętnie biodrami. Próbowałem zainicjować parę obrotów, ale zostałem #!$%@? - powiedziała (a właściwie wykrzyczała, bo muza głośno dawała), że sama będzie robić obroty.

Była ode mnie niższa o głowę albo o pół. Patrzyła mi w oczy kierując wzrok do góry. Też patrzyłem w jej oczy - bez uciekania wzrokiem, jak to zazwyczaj robię. Teraz wydaje mi się, że chyba robiła różne miny. Może nie były jakieś bardzo wymowne typu przygryzanie wargi czy wytykanie języka, ale jednak odbierałem to jako pewnego rodzaju sygnały.

Jeśli chodzi o trzymanie się za ręce, to raz ściskała je mocniej, raz luzowała. Nie wiem, czy tak po prostu w tańcu było jej wygodniej, czy robiąc to dawała mi jakieś sygnały. Tantryczne trzymanie się za ręce?

W pewnym momencie uświadomiłem sobie, jak drobne są jej dłonie. Od razu przeszła mi przez głowę myśl, czy byłaby w stanie objąć mojego #!$%@? tak, by palec wskazujący zetknął się z kciukiem.

Skutek tego był taki, że dostałem wzwodu.

Ciekaw jestem, czy całe to wszystko to moje urojenia, czy może miała dni płodne i dlatego tak prowokująco się zachowywała...


#feels #tfwnogf #stulejacontent #przegryw ##!$%@?
#imprezy #kluby #taniec #boner #wzwod #beniz
wyjzprz2 - Wczoraj byłem na imprezie tanecznej w klubie. Ogólnie w takie miejsca nie ...

źródło: comment_apb7Siz6So3Cy8BnK0v3jmLWklTsURsv.jpg

Pobierz
  • 15
Proszę wszystkich o zrozumienie. Jestem kissless handholdless hugless virgin. To był pierwszy w moim życiu taniec z kobietą (nie licząc małego epizodu).

Jeśli chodzi o fragment o małych dłoniach, to faktycznie niepotrzebnie o tym pisałem, bo zepsułem romantyczny nastrój. Przez to wpis może być błędnie odebrany. Teraz niektórzy mogą myśleć, że jestem jakimś napaleńcem, który jak widzi dłonie, to myśli handjobie, a jak usta, to wyobraża sobie lodzika. Nie jest
@wyjzprz2: idź na jakiś kurs tańca. Nabierzesz odrobiny doświadczenia i będzie ci łatwiej następnym razem.

A co do ostatniego zdania z twojego komentarza, to - tak jak inni pisali - za dużo rozkminiasz. Rób tak, żeby mieć więcej takich okazji - za każdym razem uczysz się czegoś nowego i to jest dobre.
W pewnym momencie uświadomiłem sobie, jak drobne są jej dłonie. Od razu przeszła mi przez głowę myśl, czy byłaby w stanie objąć mojego #!$%@? tak, by palec wskazujący zetknął się z kciukiem.

Skutek tego był taki, że dostałem wzwodu.


@wyjzprz2: Prychłem xD

Nieźle sobie radzisz kumplu. Pamiętam, że jeszcze niedawno pisałeś, że nie wiesz jaki rozmiar majtek nosisz, bo zawsze matka ci je kupowała. A dzisiaj już tańczysz z jakąś dziewczyną.