Wpis z mikrobloga

Po głównej lata znalezisko, w którym "Obywatele RP" dosyć mocno szczują, bo innego, lżejszego słowa nie można użyć dziennikarkę TVP. Ja rozumiem niechęć do TVP, sam do nich nie pałam sympatią, jak każdy kto choć odrobinę widzi co się tam dzieje, ale ja nie o tym. Ale jakim prawem można jakąkolwiek osobę wyzywać od ludzi, która ma mniej godności, niż #!$%@? spod latarni, niezależnie od preferencji politycznych czy jakichkolwiek poglądów. No #!$%@?, zdenerwowałem się teraz oglądając to. Boli mnie to, że z systemu jakim jest demokracja zrobili sobie maszynkę do robienia pieniędzy i robienia z ludzi fanatyków, bo każdy choć odrobinę zaznajomiony z tematem widzi, że tam o jakąkolwiek demokrację nie chodzi. Tam jest jeden wielki układ od którego zostali odcięci, a prostymi ludźmi, z których zrobili fanatyków się wysługują. A teraz dlaczego wspominam o układzie, zapewne ci co czytali komentarze pod znaleziskiem już wiedzą jakim osobnikiem jest ten "pan", który jest gwiazdą tego filmu. Ten pan tak krzyczący wypowiada się w wywiadzie, że chciałby żyć w kraju takim jaki był kilka lat temu, no jasne, jego prawo mieć taką opinię, ale jeśli dodamy do tego, że był ochroniarzem pana Komorowskiego, dobrym znajomym pana Michnika to już nie wygląda na oddaną walkę o dobro kraju, tylko o drogę utorowaną pod dyktando przez jego "znajomych". Sam szczerze mówiąc jestem osobą, która nie lubi tego co robi PIS, nie lubię tego co robią aktualnie w naszym kraju, jest mi wstyd, że taki rząd reprezentuje szeroko nazywaną prawicę, nie trafia to do mnie i mam nadzieję, że w następnych wyborach nie zasiądą w rządzie, to samo tyczy się PO i tworów podobnych. Zapraszam do dyskusji jeśli ktoś chce wyrazić swoją opinię, aczkolwiek proszę o to, by była to kulturalna wymiana zdań, bo jak wiemy, często w tematach politycznych wybija szambo, dlatego chciałbym o kulturalną rozmowę. Przepraszam, że tak długo, ale tak jakoś wyszło. #4konserwy #bekazlewactwa pozwolę sobie zawołać #neuropa i otagować to jeszcze #bekazkod bo wiemy, że ObywateleRP, a KOD to taka sama para kaloszy.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ldldld: bylo nie robic z siebie tuby propagandowej

Oni nie wypelniaja juz definicji dziennikarza.
Po mojemu to jest ramie partii i nic wiecej.
  • Odpowiedz
@pk347: Dlatego wspomniałem, że rozumiem całą niechęć do TVP i co mogą czuć protestujący, ale zauważ, że z nagrania nie wynika, jakoby prowokowali tych ludzi, tylko stali. Co by TVP nie robiło i jakiej propagandy nie siało, to nie ma przyzwolenia na nawoływanie do jakiejkolwiek przemocy i obrażania ludzi, no nie tak to powinno działać. Odwołałem się do nich, bo to zazwyczaj ich środowiska walczą z wszechobecną przemocą i nawoływaniem
  • Odpowiedz
@pk347:

Określ się konkretnie - czy popierasz zachowanie Franka z WiR, w którym m. in. stwierdził, że bardziej szanuje "#!$%@?ę" niż wspomnianą dziennikarkę?

Skup się i miej odwagę: TAK / NIE?
  • Odpowiedz
@Ofacet: Wiesz, tak jak myślałem - kiedy trzeba przejść do wypowiedzi z treścią, lewackie trolle mają problem, bo przyznać, że tak trochę głupio, a zaprzeczyć jeszcze bardziej niekomfortowo. To jest najprostszy sposób na ich manipulacje - poprosić o konkret. Zawsze uciekają.
  • Odpowiedz
@Ofacet: Nie no, spoko. Ale wiesz, że szefowa tzw. ogólnopolskiego strajku kobiet (wybacz, jeśli pomyliłem organizację, gubię się już w tych klonach tworzonych dla niepoznaki i wywarcia wrażenia, że jest was dużo), który powinien być ci bliski ideowo potępia takie zachowanie bardzo ostro?
  • Odpowiedz
Nie ataki fizyczne.


Czyli rzucania jajkami w samochody wiozące demokratycznie wybrane władze RP i przewracania barierek przed Sejmem przez trzęsipłotów nie popierasz?

  • Odpowiedz