Wpis z mikrobloga

#bieda #pieniadze #przegryw

Uwaga biedaki przekaz do was. Wiecie dlaczego jesteście biedni? Bo jesteście j------i leniami. Zamiast się rozwijać to marnujcie czas na internet, seriale, gierki czy inne g---o chińskie bajki.

Ile trwa nauczenie się języka? Ile trwa zrobienie jakiegokolwiek kursu zawodowego? W porównaniu do czasu jaki zmarnowaliście na pierdy to bardzo mało.

Nawet mi was nie żal. Nigdy jeszcze tak prosto jak dzisiaj nie było dostać pracy. Wiecie co robią niektóre firmy? Otwierają własne ośrodki kształcenia, biorą losowych ludzi bez doświadczenia i bez umiejętności. Uczą ich zawodu, za to ty masz podpisać lojalke na około 3 lata, że nie zmienisz pracy. Wystarczy odrobina zaangażowania i IQ większe od farelki. Na start dostajesz 4ke brutto bez dodatków, bez premii.

Słyszeliście w ogóle o tym? Pewnie nie xD.

A później klasyczne wyparcie. To nie ja jestem winny to wszyscy na około. Janusze biznesu, Polacy, katolicy, lewacy, prawacy, zydzi, reptilianie, Ukraińcy, Niemcy, Amerykanie.

NIE! WINE ZA TWOJE NIEUDACZNICTWO LEZY W TOBIE.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistrz_tekkena: Bieda to też niegospodarność.
Dobra, zbilansowana dieta z dużą ilością białka + jakiś suplement to nie jest astronomiczny koszt. No chyba, że ktoś biedny jest w tygodniu, a w weekend imprezuje i je gotowe dania z Żabki.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Jestem biedny, bo mam w dupie pieniądze i co teraz? Jakbym miał miliony to bym oddał na sieroty, a sam mieszkał w chatce z patyków.
Nawet mi nie jest ciebie żal, że uważasz pieniądze za wszystko
  • Odpowiedz
Wiecie co robią niektóre firmy? Otwierają własne ośrodki kształcenia, biorą losowych ludzi bez doświadczenia i bez umiejętności. Uczą ich zawodu, za to ty masz podpisać lojalke na około 3 lata, że nie zmienisz pracy.


@mistrz_tekkena: mów gdzie i lecę jeszcze dziś.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Ziomek, polecam się douczyć i poczytać co to jest wyuczona bezradność. Twoja libertariańska wolna wola nie ma żadnego oparcia w nauce. Jesteśmy istotami kształtowanymi przez środowisko. Ktoś może być pracowity, ale być np. sparaliżowany przez fobie społeczną, przez co nie potrafi zareklamować siebie i swoich umiejętności. Impulsywność, a zatem samokontrola, leży w genetyce.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Mówię biegle w dwóch językach. Gdzie dają te 4k brutto? Daj namiary, chętnie się zatrudnię. Chyba w Warszawie jedynie takie luksusy, bo w takim mieście, jak np Ciechanów to c---a do d--y dostaniesz, a nie 4k na umowie, tylko ukrów nam tutaj naściągali, którzy robią za 1k, pseudo-kapitaliści janusze biznesu.
  • Odpowiedz