Wpis z mikrobloga

Mam dylemat potrzebuje jakieś gierki podobnej do TF2 coś pod choinkę . Zastanawiałem nad Overwatch, tylko czy warto może spróbować najpierw Paladins?? Nie chce wydać 200zl po to aby po miesiącu już nie grac. Druga sprawa dotyczy tego jak trzyma się sprawa z rakiem wśród graczy w obu tych tytułach, bo jeżeli jest ona na takim poziomie jak w TF2 to trochę nie bardzo. To był własnie jeden z głównych powodów czemu odpuściłem sobie grę od Valve.

#gry #paladins #overwatch #pytanie
  • 12
@Blevk: OW jest drogi, przez co poziom raka w stosunku do F2P jest bardzo niski.
Oczywiście trafiają się, nawet często, jednostki niereformowalne.
Ale np. jak porównuję sobie do LoLa to raka nie ma wcale...
@Blevk: Ja polecam #planetside2 lub #heroesandgenerals. W pierwszym nie ma meczy, ale za to jak się wejdzie po zalogowaniu na mapę do otwartego rajdu, w którym wydają polecenia głosowe to działania są mocno skoordynowane i dają dużo frajdy. W drugim opiera się to na mapach trwających od 15-20 min do godziny max na ogół i fajnym zróżnicowaniu klas, chociaż współpraca nieco mniejsza bo nie ma voip w grze ( ͡
@Acrivec: Czy ja wiem jak ktoś gra tylko w Overwatch i spędził te 1000h to w sumie w cale tak drogi nie jest. Podobna sytuacja z dodatkiem nekromanty do Diablo 3. Jeśli siedzi koleś od premiery i ciupie no to dla niego wydać 100zl to nic. Lecz jak się porówna z konkurencyjnymi tytułami jak Path of Exile czy choćby Grim Dawn, to jest blado.
@Blevk: overwatch jest ok - zasze powracam - a to u mnie sukces :)
Paladins to nuda.
Ow jest dosyć trudne i dużo się dzieje - fajne emocje podczas rozgrywki , a z rakiem się nie spotkałem.
Jeżeli lubisz taką stylistykę gry to ow jest spoko