Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem... potrzebuję zamontować napęd do bramy garażowej (segmentowej). Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że mam dość niski strop a co za tym idzie - po otwarciu między sufitem a bramą mam jakieś 3-4 cm luzu :( czy orientujecie się czy jakikolwiek producent posiada w swojej ofercie napęd z bardzooo niską prowadnicą? może jakieś inne rozwiązanie? Był u mnie przed chwilą człowiek, który zajmuje się montażem bram/napędów i się poddał (montuje tylko Nice, i twierdzi że ich prowadnice mają wysokość min. 6cm czyli nie ma szans na montaż) nic innego nie doradził. Brama jest firmy Wiśniowski, sprężyny są na końcu prowadnic (podobno gdyby były przy nadprożu byłoby lepiej!?). Sprawa dość pilna a w okolicy żadnego konkretnego montera takich urządzeń :(

#budownictwo #brama #garaz #kiciochpyta #ratunkupomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@cebulion sprawdź firmę came. Mam taką na budowie i chyba nie ma więcej jak 3cm, ale dokładnie zmierzyć będę w stanie dopiero jutro.
  • Odpowiedz
@melba: Dzięki za informacje, wg. tego co znalazłem w sieci szyna ma 35mm. Znalazłem jeszcze informację, że Hormann robi szyny 30mm, muszę to sprawdzić
  • Odpowiedz