Wpis z mikrobloga

@GregPelka: Wpasowałem się tylko w twój styl wypowiedzi. Tak naprawdę to nie widzę nic złego w tym, że napisała pierwsza. Kobiety powinny brać swój los we własne ręce i wybierać partnerów, którzy pasują do nich, a nie tylko pasywnie czekać. OP pewnie rzeczywiście miał ciekawsze osoby do rozmowy, to się do niej nie odzywał ¯\_(ツ)_/¯
@Meminem: Ej. Wam z tym Tinderem nie jest trochę głupio, że możecie trafić na koleżanki z dawnej klasy, które przecież wiedzą i pamiętają, jakimi lamusami byliście? XD To takie oczywiste przyznanie się do tego, że po latach tylko w internecie potraficie coś wyrwać... Nie macie takiego odczucia? Pytam zupełnie serio, bez żadnych pocisków.
@Just666 powoli nabieram przekonania że mirki zakładają konto na #tinder czy innym #badoo tylko po to by znaleźć jakąś mniej rozgarniętą #rozowypasek żeby wrzucić na mirko. Ewentualnie niby #heheszki a tak na prawdę w takich momentach krew z mózgu spływa do innych części ciała bo #stuleja i czeka aż inny mirek #samiecalfa rzuci jakimś zabawnym tekstem i może #bedosexy A może warto być miłym dla każdej, próbować poderwać nawet jak się nie
@sledz: no ale bez przesadny nie pytalem " hehe co jej odpisac? Wskakuj na beniz?" tylko poprostu mnie to rozbawiło bo jakaś emotka znaczyla by ze to zart a tak mysle ze to powaznie spytala
@Just666 panie umów sie z nią i zobacz jak sie zachowuje i jaka ma mimikę. Nie obraz sie bo nie to mam na celu ale, ktoś napisze" ksiądz rucha twojego starego" i dorzuci ( ͡º ͜ʖ͡º) to odbierzesz to "o jaki żartowniś" ? Emotki wbrew pozorom i nazwie, nie są dobre do okazywania uczuć.

Kiedyś na gg była taka emotka gdybym uprawiał się tyle razy ile w