Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty oferuje swoja pomoc osobista dla tych co sa nowi i nieznaja obslugi btc eth itd. Od a do z pokaze jak bezpiecznie korzystac z portfela i wykonywac przelewy. Jak korzystac z gield. Oraz na co uwazac by niestracic srodkow. Szkolenie prywatne dla kompletnych laikow. Dojezdzam do klienta i moge poswiecic nawet caly dzien. W zwiazku z duzym zainteresowaniem w mojej okolicy rozszerzam pomoc na cala Polske. W zaleznosci od odleglosci. Cena stala to 250zl plus koszt dojazdu. Jesli potrzebujesz wiecej dni na szkolenie to za kazdy kolejny dzien 50zl plus koszt mojego noclegu. Umawiam sie gdy jestem w Polsce. Pol miesiaca spedzam w Polsce i pol w Berlinie. Zainteresowani umawiac sie na priv. Rowniesz dla zainteresowany caly proces zakupu iota. Oraz aspekty bezpiecznego trzymania iota.
  • 6
@AssLover: pomagam osobom które kompletnie nie wiedzą o co chodzi i chcieliby się nauczyć podstaw i praktycznego korzystania z giełd itd itd. Chociaż z nie którymi ciężko. Ostatnio tłumaczyłem koleżance i w końcu powiedziała że jej nie obchodzi jak to działa i dała mi kasę bym jej kupił IOTA i tak uczyniłem. Założyłem jej konto na binance tam przelałem IOTA i wytłumaczyłem że mimo 2FA giełda może się zawinąć. I to