Wpis z mikrobloga

Mireczku @AmokK
Co ja mogę powiedzieć? Jesteś super Mirkiem, przyjmij ode mnie to wyróżnienie.
Zawsze mam banana na twarzy jak na początku czytam, że ktoś rzadko listy pisze (zwiedziłam chyba z 5 papierniczych we Wrocławiu przed tą edycją i patrzyli na mnie jak na debila jak pytałam o papeterię). Fajnie, że udało Ci się mnie tak wystalkować - żałuj, że nie widziałeś mojej miny, jak na kubeczku znalazłam swój nick z #dota2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) paczuszkę odebrałam w pracy i nie od razu ten kubeczek zauważyłam. Chwila konsternacji (wtf czarny kubek, spoko), czytam list i myślę KUDREŁĘ, chyba czeba wrzontek wlać. Poszłam do kuchni, a potem jak derp chodziłam po ludziach i pokazywałam jaki kubek super dostałam (nikt u mnie nie gra w doto) - zabrałam go do domu, te dziady u mnie pewnie by mi ukradli i obe-tłu-kli. Parasolka #doctorwho to w ogóle mistrzostwo, przyda się na naszą piękną polską jesień i wiosnę, będę ją nosić z dumą (). Niebieski mi zazdrości takiej fajnej paczuszki
Powiem Ci, że mnie turbo mega zaskoczyłeś tymi piwami, nigdy o nich nie słyszałam, nie piłam, no normalnie nowość, świeżość! Na pewno napiszę Ci co o nich sądzę, chociaż rzodyn ze mnie sędzia.
Strasznie się cieszę, że tyle udało Ci się napisać - zdradzę Ci taki mały sekret, że mało kto wie, jak zacząć list, ale jak się zacznie to już leci. A. Paczka zapakowana pierwsza klasa, niestety trochu mi się udarło jak ją rozpakowywałam :D
P.S. żelki to już zżeram
P.S.2 napiszę do Ciebie jakiegoś priva na dniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. 3 widzę, że też w paczuszce dostałeś piwerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdjęcie robione ziemniakiem
#wykopoczta
Pobierz StaryZdzich - Mireczku @AmokK 
Co ja mogę powiedzieć? Jesteś super Mirkiem, przyjmij...
źródło: comment_OZBroLhAKWm72rGVXMI3U1qQu3lR00Wp.jpg
  • 5