Wpis z mikrobloga

@aldrael: byłem do tej pory na G4 i to chyba najlepsze co możesz wziąć. Owszem, #!$%@?ło deszczem, a potem słońcem, ale widok na najlepszy punkt do wyprzedzania na całym torze. Z tych co proponowałeś to zdecydowanie S1/2. Były fajne promocje na tę trybunę Red Bulla. Sam ją postanowiłem wypróbować za rok i już mam bilety. Wiesz, na prostej to jest tylko bziuuum i tyle.
  • Odpowiedz
@ManTaQue sam sie zastanawiam czy nie pojadę i stanę na trawie. Jak odpowiednio wcześniej przyjdziesz to z górki dużo widać. Ale serio wcześniej trzeba przyjść bo grupki byly niezle zorganizowane.
No i autem to tez duzo wcześniej i przygotować sie na pozny wyjazd z parkingu (choc tez zalezy gdzie zaparkujesz). Polecam busem z Budapesztu
  • Odpowiedz
@Sierpik21: o B1/B2 też myślałem, ale na Red Bulla była promocja jakiś czas temu i naprawdę tanio to wychodziło.
@kasprzak: zastanów się tylko dobrze czy warto ponosić koszty podróży, koszty noclegu, koszty biletu, żeby oszczędzić te dwie stówy i się szlajać po krzakach jak zwierzęta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście zrobisz jak będziesz uważał, ale ja sobie odpuściłem takie oszczędności.
  • Odpowiedz
@Sierpik21: zależy skąd jedziesz oczywiście. Ja po przekroczeniu granicy mam jeszcze całą Polskę do przejechania. Po drugie to jadę na cały weekend. Po trzecie to nawet trochę dłużej bo mam rodzinkę nad Dunajem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sierpik21: nie wiem czy to masz na myśli, ale miejsca na trybunach są numerowane i przypisane w trybunie, na którą wykupiłeś wejściówkę. A w czwartek wieczorem jest zwiedzanie boxów w pit lane w cenie biletów, jeśli masz wykupioną wyjściówkę weekendową.
  • Odpowiedz
@Sierpik21 sprawdzają przy każdych trybunach ale czasami daloby się wejść przy tym chaosie. No i miejsca numerowane sa to usiadłbys komuś na kolanach :) Ale wyjść na górke mozesz i na piwo w środku wyścigu. Byli tacy co namiot był centrum zabawy :)
  • Odpowiedz