Wpis z mikrobloga

Obiecałem ludziom z tagów Bitcoin i kryptowalut, że zamieszczę duże znalezisko, więc zamieszczam.

Ostrzegam, gruba afera i bardzo dużo tekstu do przeczytania. MLMy, FutureNet, Futurecoiny i tak dalej..
Afera rozgrywająca się z pewnością o baaaardzo duże pieniądze. Związana szczególnie z Bitcoinami, kryptowalutami, portalami Rev-share, MLM i tak dalej i w pewnym stopniu z poprzednią aferą czyli #bitbayafera #bitbay .

Utworzyłem, specjalnie w tym celu znalezisko, myślę że będzie dzięki temu znacznie większy zasięg.
Po prostu, zapraszam do czytania:
http://www.wykop.pl/artykul/4052909/prawnicy-probuja-zakazac-negatywnych-wypowiedzi-o-znanym-mlm-futurenet/

Ręce kur** opadają (°° !

#polska #afera #bitcoin #kryptowaluty #btc #futurenet #futurekleks #futurecoin
MelomanBTC - Obiecałem ludziom z tagów Bitcoin i kryptowalut, że zamieszczę duże znal...

źródło: comment_iGBLlXyzL0et0sgRej8T0q1SCDjXBRRy.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@czullo: Z racji? Opisana została tylko przeze mnie burząca sprawa zaistniała na Wykopie, Facebooku i tak dalej. Nie mogę przejść obojętnie koło takich prób "zamykania ust" :)
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: zgłoś zawiadomienie o groźbie bezprawnej. Jeżeli ktos Ci grozi ze zgłosi zawiadomienie na policje/prokuraturę mimo ze nie ma do tego podstaw to popełnia przestępstwo groźby bezprawnej. Poza tym pomówienie jest prywatnoskargowe, musza złożyć prywatny akt oskarżenia.
  • Odpowiedz