Wpis z mikrobloga

@bartek555: Fakt ma parę słabości ale to ostatnie wolnossące V10. (ʘʘ) Rozumiem ale jakoś to Audi nie wygląda na 100tys. Szczególnie, że właśnie pojawił się nowy model tj. B9 chyba. Akurat dzisiaj się nim woziłem bo mam na wynajęciu do jutra. 1.4 150KM Stronic. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet, nawet ale kurde nie dałbym tyle kasy za Audi. (
@Dorth: pustaka i bez quattro kupisz pewnie i za 70. Latalem wczesniej e90, teraz mam pierwszy raz quattro i to jest naprawde kozacki naped. Troche porzezbie ja do lata bo jest dobra baza. E60 tymbardziej nie wyglada na 100k ;)
@bartek555: e60 nie ale M5 e60 robi robotę na ulicy. :P Rozumiem fenomen 4x4 bo sam mam Insignie 290KM 4x4. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także człowiek śmiga bez stresu w zakrętach. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Dorth: no tyle ze drze morde i zapindala, ale ja potrzebuje auto na codzien, ktorym tez moja kobieta jezdzi. Kupilbym takiego starego dziada i mial skarbone na 99%.

Z policji jestes?:D
@Yooshi: stage1 najpierw do 300, zeby sie przyzwyczaic, potem stage2, hybryda, ic, dolot, moze wydech. Bez zakucia mozna bezpiecznie 350nz tego wyciagnsc. Tak, hamulce tez beda nowe ;p