Wpis z mikrobloga

@methanex: a dziekuje. Felga robi robote, aktualnie wstawilem inne na zime, rozmiar mniejsze (18”) i wezsze, wyglada jak dziad, a kolo wyglada jak 16. Jak wroce to chociaz jakies dystanse ogarne :p
@methanex: nawet na 15 mialem przykrecane w poprzednim aucie, jakos nie ufam przelotom :p 15-20 z tylu, 10-15 przod. Felga jest ciemniejsza, myslalem zeby je malowacna czarno ale glupio rotory malowac :p
@bartek555: za 100k kupisz śliczne a6 avant, a7, a5, A3L z 2015 (to długie) No ale a4 B8 które wygalda prawie tak samo jak to za 30k to średni interes... co to jest 225 koni... moje Scirocco z 2011za 40k ma 210 :v
@Lordon: nie rozumiem takiego gadania. Jakbym chcisl inne auto to bym wzial inne. A6 w tej generacji wyglada dokladnie jak a4, jest niewiele wieksze, malo kto widzi roznice. A avanty mi sie w ogole nie podobaja. To jest zdecydowanie warte swojej ceny, bo ma prawie full wyposazenie. A 1/3 tej ceny, ktora podales kosztuja same kola. W sciro masz 210 km i przedni naped, zajebiste zestawienie.
@Lordon:
1. Nie interesuja mnie niskie gokarty
2. DIESEL i #!$%@? silnik
3. Naped na tyl
4. Pochodzenie belgia, wiec obstawiam, ze byl ladnie bity i zapewne przekrecony licznik
5. Nie rozumiesz, ze swiadomie wybralem a4 i mi sie bardzo podoba? Po #!$%@? mi swoja gusta narzucasz.
@bartek555: bo wybrałeś jak debil XD ale luzik tłucz się w tym i patrz na śliczne a7 4 5 przejeżdzające obok twojego auta które gość będzie obok stał w takim samym za 30k :p