Wpis z mikrobloga

Opisujcie tutaj najgłupsze zachowania waszych byłych ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie były dał pieniądze, żebym go zostawiła, a mieliśmy mieć razem dziecko xD Ale ten człowiek i tak miał wyjątkowe szczęście, związek ze mną to najlepsze co go w życiu spotkało, większość kobiet takich jak ja by na niego nawet nie spojrzała. Ja spojrzałam, ponieważ zawsze miałam slabosc do facetow z problemami psychicznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze kiedyś, jakiś typ, bezpośrednio "czy będziemy razem chodzic?" XD oczywiscie to było ostatnie spotkanie, te żenucje pamietam do teraz #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SaveUs Mój były w środku zimy wziął z domu ręcznik i gumki, poszedł ze mną do lasu z nadzieją, że rozłożywszy ręcznik na śniegu, będziemy się na nim r----ć XD
Ale nic dziwnego. Ogólnie był jakiś n---------y z deka
  • Odpowiedz
@SaveUs: Moja była po miesiącu byciu ze sobą oznajmiła mi, że gdy założymy rodzinę (wut, na tym etapie xD) to ona chce mieć model ze swoich rodziców: ojciec utrzymuje wszystko, kupuje dom (bo ona w bloku mieszkać nie będzie po tylu latach domkowania) itp. a mama ma pieniądze dla siebie i na dzieci XD Skisnąłem na maksa, sama miała perspektywy na dobrze płatny zawód.
  • Odpowiedz
@SaveUs: gdy mieszkałam w akademiku poszłam na 2 randki z kumplem z pokoju obok. 2 randki w przeciągu 2 dni. On chyba nam już rodzinę zaplanował. Jak po tych 2 dniach powiedziałam mu, że raczej się nie dogadamy, to przez tydzień miałam go schlanego pod drzwiami. Bałam się wychodzić na korytarz.
Później napisał mi piosenkę. Hip-hopową. I wsunął pod drzwi.
A później jeszcze dostawałam od niego wszędzie masę wiadomości z kawałkiem Eldo:
Chciałbym wierzyć, że my
Że życie to coś więcej
Nie tylko krew, pot, s----a
  • Odpowiedz
@consummatumest gdzie wy taka patologie znajdujecie? Żeby cisnąć swojej najbliżej osobie to już jakiś wyższy poziom przegrywu.

Swoją drogą takie zachowanie u rodziców wychowuje potem s---------y. Jak od małego słyszysz takie teksty od rodziców to naprawdę myślisz że jesteś g---o warta.
  • Odpowiedz