Wpis z mikrobloga

#prokrastynacja #wychodzimyzprzegrywu Mój post będzie skierowany do osób z idealistyczną osobowością jaką jest INFP.
Otóż my wszystko wartościujemy. Jeśli ciągle odkładacie jakieś zadanie, to pomyślcie jaką wartość stanowi to zadania dla was, dla społeczeństwa, jeśli nie będziecie potrafili znaleźć żadnej wartości w tym zadaniu samym w sobie, to pomyślcie za co innego wartościowego będziecie mogli się wziąć, jeśli to zadanie ukończycie. Np. jeśli uczycie się programować, to pomyślcie, że praca programisty, którą dzięki nauce znajdziecie, zapewni wam stabilność i zaplecze finansowe do zajęcia się dużo bardziej wartościowymi rzeczami, a w przypadku osób kreatywnych, ale neurotycznych jak my, stabilność to podstawa, żeby w pełni wykorzystać swój potencjał kreatywny.
  • 9
@wake_me_up: Nick nie jest zgodny z rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robiłem kilka testów online i w większości tak wyszło, zgadza się w znacznej mierze. Z tym, że jest to wskaźnik binarny, a nasze osobowości nie są jednak binarne i należy brać to pod uwagę, traktować na zasadzie prawdopodobieństwa pewnych zachowań, a nie wyroczni. Przykładowo wg. opisu osobowości nadaje się na artystę i szczerze mówiąc od jakiegoś
@wake_me_up: Cieżko mi powiedzieć, bo jako takie podstawy programowania zgłębiłem już w szkole podstawowej, także składnia jest dla mnie naturalną rzeczą. Jak nie masz problemu z ogarnięciem struktury tzn. że funkcje są w takich nawiasach {}, to IMO odpuść sobie kursy na YouTube, tylko ewentualnie jakąś książkę kup, a najlepiej szukaj w internecie na bieżąco tego co jest ci potrzebne. Bo te wszystkie kursy są mocno rozciągnięte, stracisz dużo czasu, a