Wpis z mikrobloga

@SaveUs: wybacz, ale to jest bzdura. Każdy rodzi się jako czysta karta, to środowisko, relacja z rodzicami buduje wewnętrzne przekonania, pewność siebie dziecka, a później dorosłego człowieka. Jeżeli chłopiec nie miał dobrej relacji z matką, to później będzie miał problemy w relacji z kobietami. Geny mogą decydować o tym, czy ktoś ma uzdolnienia matematyczne albo artystyczne, ale na pewno nie o tym czy ktoś jest przegrywem.
  • Odpowiedz
@SaveUs: No ale nasz charakter jest zmienny, no jakieś jego cechy napewno, więc to raczej nieprawda to co piszesz, nie znasz ludzi którzy coś zmienili w swoim zachowaniu , i im to wyszło na dobre? pewnie znasz
  • Odpowiedz
@SaveUs: No ale nasz charakter jest zmienny, no jakieś jego cechy napewno, więc to raczej nieprawda to co piszesz, nie znasz ludzi którzy coś zmienili w swoim zachowaniu , i im to wyszło na dobre? pewnie znasz


@IsDaddyHome: Wszystko można modyfikować, chcieć zmienić, ale to geny determinują wszystko.
  • Odpowiedz
@SaveUs: no ok ale my cały czas ewoluujemy, no nie , więc te geny też się przez życie zmieniają,

wiesz mutacje , x - men i takie tam :P

@IsDaddyHome: ja #!$%@?, słabe ogniwo przecież nie ewoluuje, natura pozbywa się najsłabszych jednostek. Wymrze, nim zacznie ewoluować
  • Odpowiedz
@SaveUs: no ok ale zdefiniuj najsłabszą jednostkę? zresztą nie mam chęci się spierać nie mam przed nazwiskiem

mgr. inż genetyki więc co ja tam wiem

@IsDaddyHome: to są podstawy, były na przyrodzie w podstawówce. Poczytaj jakiegoś Dawkinsa czy coś. Samolubny gen, polecam
  • Odpowiedz
@SaveUs: " Wszystko można modyfikować, ale to geny determinują wszystko" Dostrzegasz pewną sprzeczność w tym, co piszesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Domiman: wszystko, ale niektóre sfery, w niewielkim stopniu można modyfikować
  • Odpowiedz
@SaveUs: Wiadomo, że jak ktoś jest niski, to raczej nie urośnie, ale największym problemem obecnych tu przegrywów jest brak znajomych, albo brak dziewczyny. A w relacjach międzyludzkich można się wyćwiczyć, tak jak w każdej innej umiejętności.
  • Odpowiedz