Wpis z mikrobloga

ta zasrana, wszechobecna ciemność i zimno zwiększają moją depresję jakieś sto razy, najchętniej zakopałabym się w koc i przespała następne 3 miesiące, bo zwyczajnie nie mam ochoty żyć
#feels #depresja
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worekziemniorek: A co się dzieje w życiu, że depresja? Ja mam się dobrze, ku mojemu zdziwieniu. Pamiętam, że rok temu wstawałem najpóźniej jak mogłem, a dzisiaj budzę się przed siódmą, nawet jak mam drugą zmianę w pracy. Zobaczymy, jak mi dalej będzie szło.
  • Odpowiedz
@onea: u Was to jest chyba mega łatwe rzucić studia, pracę i sobie od tak wyjechać co? ledwo się utrzymuję w Polsce, a co dopiero żeby wyjechać za granicę i ogarnąć sobie tam mieszkanie i ogólnie całe życie
  • Odpowiedz
  • 5
Rzucic to w #!$%@? i wyjechać na Floryde i kosić trawę na polu golfowym. Wcale nie taka zła perspektywa
  • Odpowiedz
@worekziemniorek: to zrob cos ze soba. Czy tak ciezko jest wyjechac jesli za najnizsza krajowa w niemczech mozna godnie zyc? Mamy biblioteki, darmowe kursy, spotkania, dostep do calej wiedzy ludzkosci w internecie. Nie mowie ze zawsze wszystko jest proste ale trzeba miec jakies cele dążyć do nich. Zaczynalem od pracy za 6 zlotych na godzine i startowalem o 3 nad ranem. Ale sie da, wystarczy chciec.
  • Odpowiedz
@onea: mam Ci zaklaskać z tego powodu? robisz z siebie wielkiego bohatera bo "pracujesz więcej niż 8 godzin dziennie i miałeś ojca alkoholika". Sama pracuję po 12 godzin, średnio 5 dni w tygodniu i nie mam ojca, ale nie bawię się w jakiegoś #!$%@? kołcza majka z #!$%@? w stylu TO TY JESTEŚ KOWALEM SWOJEGO LOSU, NO DALEJ, SAM DZIAŁAJ. Jestem realistką i wiem, że obecnie nie zarobię na wyjazd
  • Odpowiedz
@overjoyed:

dokładnie.zacznij coś robić. Bronek wiedział co mówi


A skąd wnioski, że op nie robi nic? To naprawdę zdumiewające ile niektórzy idioci tutaj potrafią wyczytać z czyjegoś wpisu na temat tego, że nie lubi zimy.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: ale na #!$%@? mam jechać do niemiec? XD tam też jest ciemno i zimno. ja nie narzekam, że nie mam na chlebek tylko że pogoda pogłębia moją depresję (bez wskazania na jakiekolwiek powody) - umiesz czytać?

@onea zaczynasz od HURR DURR MI JEST TAK CIĘŻKO, ALE #!$%@? I DAJE RADE

ja #!$%@? więcej niż 8 godzin dziennie, codzienne.

mimo że miałem.ojca alkoholika potrafiłem sobie
  • Odpowiedz