Wpis z mikrobloga

@Bullseye: albo jestem jakaś mało różowa, albo nie wiem. nigdy w życiu nawet nie pomyślałabym, że prawko = super zaradność życiowa. mój facet nie ma prawka i póki co nie ma w planach zrobić i nawet mi przez głowe nie przeszło, że nie jest zaradny, albo wuuut nie masz prawka? to elo frajerze
serio, aż się teraz zdziwiłam, że są różowe które uważają brak prawka za jakąś niesamodzielność czy coś :O
@consummatumest: To nie tak, że brak prawda skreśla człowieka całkowicie, ale w dzisiejszych czasach gdy można podróżować po świecie prawo jazdy jest przydatne. A nawet w życiu codziennym, wyobraź sobie, że Twoje dziecko potrzebuje pilnej pomocy, co zrobisz? TAXI czy karetka i oczekiwanie XX minut na działanie?
Albo na zakupy większe się przejechać?
Na działkę za miasto?
Nad jezioro?
@lucasy: no taaak, to już wiadomo, że są takie przypadki. ale o ile wiek przy wyborze partnera jest bardzo ważny waga i wzrost też (nie chodzi mi o magiczne 180cm ale jeśli facet waży 100kg przy wzroście 173cm to lipa więc wzrost i waga są ważne) - ogólnie wygląd, zarobki już kto co woli. ale stawić facetowi minusa, bo nie ma prawka? nie wspomnę, ze prawko można zrobić w każdym momencie
@consummatumest: Tym bardziej, że prawko zrobić stosunkowo łatwo to warto je zrobić za młodu gdy ma się więcej czasu "wolnego". Tyle odnośnie prawka ;)
A dobieranie partnera to analiza plusów i minusów (nawet tych malutkich)
@Bullseye: pewnie i nieśmiały jesteś jak i ja ja swoją poznałem przez kumpla na studniówkę mnie wprosił i po pierwszych próbach zaprosiłem na kino itd ... może jakoś tak pokombinuj :)