Wpis z mikrobloga

Mireczki, może ktoś mi pomoże, zbliza sie czas inżynierek i tutaj pojawia sie problem, ma ktoś może jakiś pomysł na inżynierke z dziedziny polimerów? Myslalem, zeby pojsc w kierunku technologii produkcji gum w motoryzacji, ale tutaj pojawia sie pytanie czy ktos moze pracuje w jakims bridgestonie czy cos takiego i moze opowiedziec jak tam jest mniej wiecej? Da sie wytrzymac w takiej robocie?
#chemia #polimery #inzynieria #inzynierka #pierwszywpis
  • 10
@Gorkel jedyne tematy które na tą chwilę znam to te z poprzednich lat i nic więcej i fajnie byłoby coś samemu właśnie opracować, jakiś ciekawy temat
@Catttana mam już promotora i jeśli chodzi o promotorów zajmujących się polimerami to taki nadpromotor, tylko muszę iść do niego z tematem, żeby mnie nie wywalił :D
@damastes @Catttana sprzęt to akurat tutaj nie gra roli, bo typek ma kontakty z różnymi firmami więc to się tak odbywa, że wybierając temat na inżynierkę praktycznie od razu kieruje cię do jakiejś firmy i tam się robi swoje badania razem ze stażem, z tego co zrozumiałem
@bervax: ogumienie, sczególnie te w motoryzacji to temat rzeka i zamknięty biznes(konkretnych informacjii nie uraczysz w żadnych książkach czy publikacjach), jednakże warto porozmawiać o propozycjach - rozważ podobne prace w zakresie opon czy innego fantu na innych uczelniach i porozmawiaj o propozycjach z promotorem. Ewentualnie jescze poleciłbym wtrysk tworzyw z różnymi dodatkami włókien(szkalnych, poliuretanowych)