Wpis z mikrobloga

Szef: Zrób projekt strony dla X ma być podobna do strony Y, rotator na górze, jakieś duże ikony w środku, potem aktualności, stopka.
Zrobiłam. Mija 2 tygodnie
Szef: Zrób jeszcze ze dwie wersje kolorystyczne i może inaczej ikony ułóż.
Zrobiłam. Mija tydzień
Szef w piątek: Zrób szablon z jednego z tych projektów.
Zrobiłam.
Szef wczoraj: Potrzebuję na szybko jeszcze jakąś podstronę.
Zrobiłam. Do tej pory żadnych uwag. Dziś dorobiłam jeszcze jedną, większą podstronę i co?
Szef dziś: A z tymi ich fotami na gorze ?????????? Kurde to się nie nadaje do niczego.
Klient po pierwszych projektach graficznych powiedział, ze to nie jest to co on chce. Robimy dynamicznie ale takie coś to wypierdzieli do kosza bo ja bym tak z buta zrobil i będzie po robocie. Kurde jest już 3 tygodnie opóźniania i za chwile się klient wqrwii nie będzie siana. I po co ta cala zabawa. Mnie na to nie stać. !!!!!!!!!!
Albo robisz cos sensownie albo nie rob bo kurde szkoda czasu. Nie rozumiesz ze jak czekam na cos od Ciebie to trace czas. Mogę sam zrobić …. #!$%@? musze ratować ten kontrakt.

Nie no, popłakałam się (,) bardzosmutnaizagubionazaba.png

#pracbaza #zalesie #depresja
  • 12
@xandra: pracownik idealny - wykonuje dobrze i terminowo swoją pracę, ale zawsze można go dla sportu #!$%@?ć i coś zarzucić. Teraz powinnaś mieć jeszcze wyrzuty sumienia, przeprosić i zrobić coś w trybie ekspres za polowe stawki standard. Jak będę szukał kogoś do zrobienia grafik na stronę to zadzwonię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: To chyba ten typ człowieka, który zawsze umie znaleźć w swym otoczeniu winnego własnych niepowodzeń. Paskudny typ. Skoro to szef, to chyba nie pozostaje nic innego jak poczekać, może mu te fochy przejdą. Byle nie przepraszać i nie brać winy na siebie, bo utwierdzi się w swoim #!$%@? przekonaniu o Twojej rzekomej winie.