Wpis z mikrobloga

  • 1770
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd ta fala hejtu na tych muzyków ? Czy wasze #!$%@? sięgnęło takiego poziomu że zaczynacie szkalować normalnych ludzi ? Jeszcze gdyby te wasze heheszki utrzymywały jakiś poziom ale te wypociny spod tagu ##!$%@? to jest #!$%@? dno jakiego nie osiągnąłby nawet największy patol z mojego osiedla.

Rozumiem że można nie przepadać za czyjąś twórczością ale wy #!$%@? śmierdzące przegrywy granice przekroczyliście już dawno.

A @moderacja śpi, was mi żal najbardziej.

#heheszki #patologiazewsi #przegryw
wujogm - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd ta fala hejtu na tych muzyków ? Czy wasze #!$%...

źródło: comment_VN8NLbHpCMGSgluCHRLDwjmA8b5f2aIB.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
Czy wasze #!$%@? sięgnęło takiego poziomu że zaczynacie szkalować normalnych ludzi


@wujogm: Tak, przecież wykop jest prawie jak 4chan. Brakuje tylko stalkowania i dręczenia tych ludzi w życiu a nie tylko w internecie i wszystko się będzie zgadzać.
  • Odpowiedz
@wujogm: mi się wydaje że ich lubią wykopki, z resztą źle to na nich na pewno nie wpływa, bilety na ich koncerty sprzedają się na kilka tygodni/miesięcy wstecz :)
  • Odpowiedz
A tu przykład jak zrobić prosty i zarazem świetny teledysk. Co takiego w nim widzisz? Bo sie chyba dopatrzec nie umiem? xd

Zwyczajnie mi się podoba wizualnie.
  • Odpowiedz
@wujogm Mem powstały z połączenia starego demota zwanego hanuszkiem i cenzodudy, nie ma tu filozofii.

@mariner0s Nie oceniają wszystkich jedną miarą, bo nie każdy bierze udział w tych igrzyskach #!$%@?.
  • Odpowiedz