Wpis z mikrobloga

@Fenxo: Cywilizacja 5 ze wszystkimi dodatkami jest co kilka tygodni do wyrwania za ok. 30zł i polecam mocno. Szóstki nie ma co jeszcze brać, bo się nie opłaca. Europa Universalis IV to świetna gra, ale bez kilku DLC nie ma co ruszać, a to już koszta rosną. Może jeszcze HoMM 5, bo godny następca trójki. Z takich trochę odgrzewanych kotletów, w które da się pograć przyjemnie, ale dupy nie urywają to
@frytkownica: To chyba kupię sobie Cywilizację 5. A grałeś może w Heroes 7, bo gdzieś słyszałem, że mocno podobna do trójki. To co mnie trochę zniechęca do Cywilizacji to czas, który trzeba jej poświęcić. Jak grałem w Civ III to pamiętam, że jedna rozgrywka to kilkanaście godzin przynajmniej.
@Fenxo: Z 7 przyjemności nie miałem i nie planowałem zagrać, ale jak kolega wyżej poleca może warto. HoMM 5 + Dzikie Hordy jest jednak najbezpieczniejszym wyjściem, bo nie spotkałem się ze złą opinią. Z kolejnymi częściami zdania są już podzielone. Co do Civ5 to racja, jak masz ambitne plany życiowe na najbliższe tygodnie to bym odradzał, bo "jeszcze jedna tura" trwa do 5 nad ranem.