Wpis z mikrobloga

Dostałem na parę dni do testów Octavię III 1.0 TSI i zastanawiam się czy nie nagrać jakiejś wideorecenzji. Chcielibyście coś takiego?
To byłby pierwszy film z recenzją auta jaki robię zatem pytanie - w jakim to stylu nagrać i na co chcielibyście żebym zwrócił uwagę?
#samochody #motoryzacja #recenzja #skoda #pytanie
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oficer-prowadzacy: Ja dostałem zastępczą Astre J sedan 1.6. Jeździłeś może? mógłbyś mi powiedzieć dlaczego to auto jest tak k---a c-----e? moc- 0, zawieszenie- 0, wykończenie- 0, nawet udało im się automatyczną skrzynie biegów tak z----ć że się jeździć na niej nie da.
  • Odpowiedz
@Brytus: przecież te auto jest tak ciężkie jak dostawczak kuriera przed świętami, tam jakby może dali z 2 litry z turbo to by się jakoś toczyło. Co do wnętrza wcale nie jest złe.
  • Odpowiedz
@mariusz_and: Może przyzwyczajony jestem do innych standardów, ale samochód ma 1k przebiegu i słychać już trzeszczenie plastiku. Skrzynia biegów automatyczna to już wogóle taka porażka że aż dupę ściska. Fotele mega niewygodne, jakieś dziwne wypuklenie na lędźwie którego nie da się regulować, może dlatego że to podstawa. Najlepsze w tym wszystkim jest radio które nie jest w stanie czysto odbierać żadnej stacji. Niestety ale przy tym aucie upada moja teoria
  • Odpowiedz